Wydarzenie

stat

Ricky Martin (8 opinii)

pop

data:
7 września 2018 (piątek)
godzina:
20:00
miejsce:

Ergo Arena  mapa

adres:
Gdańsk Sopot, pl. Dwóch Miast 1
bilety:
149-280 zł - szczegóły w opisie
Kup bilet
PATRONAT

Wyczekiwany powrót jednego z najpopularniejszych wokalistów latynoamerykańskich! Ricky Martin wystąpi w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE już 7 września 2018!Na ten koncert polscy fani czekali aż 15 lat! To właśnie wtedy, na deskach Opery Leśnej w Sopocie, Ricky Martin dał swoje pierwsze i jak dotąd jedyne show w Polsce. Podobnie jak 15 lat temu, nad polskim morzem ponownie wybrzmią największe hity artysty: Livin' La Vida Loca, Maria, czy She Bangs.

Fani futbolu z pewnością doskonale pamiętają oficjalny hymn Mundialu z 1998 roku - La Copa de la Vida. O tym, że Ricky wciąż tworzy i jest w znakomitej formie świadczą rekordowe liczby wyświetleń jego najnowszych przebojów - teledysk do piosenki Vente Pa'Ca z roku 2016 obejrzano w serwisie YouTube już blisko 1 500 000 000 razy!

Ricky Martin to nie tylko legenda muzyki pop, laureat nagród Grammy i Latin Grammy. W swoim dorobku filmowym Portorykańczyk ma ponad 20 ról, posiada też własną gwiazdę na Hollywood Walk of Fame. Artysta jest ambasadorem dobrej woli UNICEF i prezesem fundacji, która walczy ze współczesnym niewolnictwem.

Koncerty Rickiego Martina to niezmiennie prawdziwe show. Na scenie nie brakuje światowej klasy tancerzy, a dodatkowe wrażenia generują niesamowite efekty specjalne! Już teraz zaplanuj gorącą zabawę, sezon letni w Trójmieście skończymy w latynoskim stylu!

Informacja o biletach:
Płyta - miejsce stojące 169 PLN
Miejsce siedzące 209-249 PLN
Golden Circle - miejsce stojące 280 PLN

Sprzedaż biletów w:
Kasa nr 2 ERGO ARENA czynna:
- poniedziałek – piątek 10.00 – 17.00
(oraz w dniu imprezy)
- poprzez stronę www.eventim.pl, salony sieci Empik, Media Markt, Media Expert, Saturn

Przeczytaj także

  • Ricky Martin wystąpi w Ergo Arenie wideo
    15 czerwca 2018 (96 opinii)

    To może być jeden z najciekawszych muzycznych powrotów tego roku. Ricky Martin, gwiazda muzyki latynoamerykańskiej, 7 września zagra w Ergo Arenie i tym samym powróci do Trójmiasta po 15...

Opinie (8)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej klikane (7 dni)