Wydarzenie

stat

Rosalie

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
21 kwietnia 2018 (sobota)
godzina:
20:30 - 22:00
miejsce:

S.F.I.N.K.S 700  mapa

adres:
Sopot, al. Franciszka Mamuszki 1
bilety:
25 zł - szczegóły w opisie
PATRONAT

Klub Sfinks700 zaprasza na koncert Rosalie. Będzie to premierowy występ artystki w Sopocie z nowym materiałem i w poszerzonym składzie.19:30 - otwarcie bram
20:30 - koncert Rosalie

Kiedy debiutowała EP'ką Enuff miała już na koncie występy na Openerze i Spring Break. Szybko zainteresowała się nią wytwórnia Alkopoligamia.com. To pod jej skrzydłami epka ukazała się fizycznie, a chwile wcześniej premierę miał pierwszy klip do piosenki "Pozwol", który do tej pory obejrzało pół miliona osób. Twórczość Rosalie. to efekt własnych muzycznych poszukiwań w odpowiedzi na coraz szerzej eksplorowane trendy we współczesnej muzyce rnb, czerpiącej z klasycznego hip-hopi i nowej elektroniki.

19 stycznia ukazał się jej pierwszy album długogrający. Na "Flashback" znajdziemy czołówkę producentów polskiej sceny niezależnej. To właśnie współpraca z nimi i wspólny czas spędzony w studio z Envee'm, pozwoliła Rosalie. stworzyć spójny, emocjonalny album, który nawet jeżeli ominie playlisty topowych stacji radiowych, zagości w osobistych odtwarzaczach na długo. Koncert w Sfinksie będzie premierowym występem artystki w Sopocie z nowym materiałem i w poszerzonym składzie!
Informacja o biletach:
Bilety dostępne na stronie: www.biletomat.pl/koncerty/rosalie-sopot-6397

Przypominamy, że wejściówki będą dostępne również w klubie od 19:30.

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Najczęściej klikane (7 dni)