Wydarzenie

stat

Siena Root

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
13 kwietnia 2018 (piątek)
godzina:
21:00
miejsce:

Blues Club  mapa

adres:
Gdynia, Portowa 9
bilety:
50 zł , w przedsprzedaży 40 zł - szczegóły w opisie
PATRONAT

Blues Club zaprasza na koncert Siena Root, uważanego za jednego z pionierskich szwedzki zespołów rockowych.Wydali swój pierwszy albumu na winylu w 2004 r., na długo przed rozpoczęciem powrotu do płyt winylowych. Koncerty na żywo okazał się bezkompromisowe w swojej stylistyce jak i w retro instrumentach oraz brzmieniu.

Nawet pełnowymiarowy wielościeżkowy magnetofon pojawił się podczas trasy koncertowej nagranie albumu na żywo. Wiele dbałości o szczegóły i poświęcenie, aby zrobić to wszystko to właśnie dzięki temu Siena Root wyróżnia się na tle innych zespołów.

Z ogromną dyskografią i reputacją świetnych występów na żywo, Siena Root wydaje teraz swój siódmy album. Kierunek ich pasji to eksperymenty z produkcją muzyki analogowej. Inspiracji czerpali w głębokich lasach Szwecji w których inspirację muzyczną może rozpraszać jedynie zapach taśma magnetycznej. Wynik był jak zawsze; ciężkie bębny, solidne basowe riffy, krzyki gitarowych i organowych dogfightów i mocnych wokali. Wszyscy pracują razem w klasycznej, ale zabawnej i dynamicznej interakcji. Ostatni album powstał z myślą zarówno o słuchaniu, jak i o odczuwaniu, myśleniu i śnie- marzenie o trwałym pokoju na świecie.
Informacja o biletach:
40 zł (przedsprzedaż - tylko internetowa) / 50 zł w dniu koncertu

Bilety dostępne na stronie: www.kupbilecik.pl

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najczęściej klikane (7 dni)