Wydarzenie

stat

Sorry Boys (2 opinie)

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
23 lutego 2018 (piątek)
godzina:
20:00 - 23:00
miejsce:

Klub Ucho  mapa

adres:
Gdynia, Świętego Piotra 2
bilety:
50 zł , w przedsprzedaży 40 zł
PATRONAT

Zapraszamy na Sorry Boys Amor Tour, czyli drugą trasę koncertową promującą nominowany do Fryderyka album "Roma", zawierający przebojowe "Wracam", "Zwyczajne Cuda", poruszające "Miasto Chopina", a także najnowszy singiel "Apollo". Na Amor Tour zespół zapowiada otwartą formę koncertów i niespodzianki. Obok studyjnych aranżacji piosenek ze wszystkich albumów grupy, na koncertach Amor Tour pojawią się wersje akustyczne oraz premierowe utwory.Zespół powstał w Warszawie z inicjatywy Tomasza Dąbrowskiego i Piotra Blaka, do których dołączyła charyzmatyczna wokalistka Bela Komoszyńska. Ich debiutancka płyta "Hard Working Classes" ukazała się jesienią 2010 roku i zebrała znakomite recenzje.

Single:
"Chance": http://bit.ly/2r7irVC
"Cancer Sign Love": http://bit.ly/2proTdn

Kolejne wydawnictwo Sorry Boys, "Vulcano", ujrzało światło dzienne trzy lata później i zostało uznane za jeden z najlepszych polskich albumów 2013. Album ugruntował pozycję zespołu jako nowatorskiego i niebojącego się sięgać po nieoczywiste rozwiązania muzyczne.

Single:
"The Sun": http://bit.ly/2q9SmaR
"Phoenix": http://bit.ly/2qc9lHX
"Evolution": http://bit.ly/2qznQsk

W roku 2016 muzycy zaprezentowali najnowszy album "Roma", napisany w połowie po polsku i angielsku, który ponownie znalazł się w większości najważniejszych podsumowań najlepszych płyt, m.in. Gazety Wyborczej, cyt.: To jeden z tych zespołów, który tchnął nowe życie w polski pop, który szturmem wziął sceny klubowe i festiwalowe. lch ostatni album "Roma" to majstersztyk. Wydawnictwo przyniosło zespołowi nominację do Fryderyka 2017 w kategorii "Album Roku - Muzyka Alternatywna" i przysporzyło wielu nowych fanów.

"Roma" jest trzecim studyjnym albumem Sorry Boys. Napisana w połowie po polsku i angielsku, emanuje charakterystycznym dla zespołu bogactwem muzycznych światów i kontekstów.

Metaforyczna Roma tropiona na ścieżkach płyty Sorry Boys stanowi upragnione miejsce pełne szczęścia, miłości, spełnienia odkrywane przez każdego w indywidualnym momencie. Tytułowa Roma nawiązuje nie tylko do wiecznego miasta, ale również do mitologii romantycznej, romansu jako gatunku literackiego i romskiego etosu, wędrownego stylu życia z muzyką, które jest tak bliskie artystom. Na płycie pojawiają się zaskakujące inspiracje z różnych epok i szerokości geograficznych - od Chopina, poprzez Ewę Demarczyk, śpiew kurpiowski, aż po tradycję Gospel.

Single:
"Wracam": http://bit.ly/2dQpdYM
"Zwyczajne Cuda" :http://bit.ly/2pK9XDP
"Miasto Chopina": https://youtu.be/nJMObdHvs-4
"Apollo": https://youtu.be/0QuUIyr-_VQ

Bilety: 40 zł (przedsprzedaż) / 50 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: elektroniczne: Interticket oraz CultureBox Gdynia, kolekcjonerskie: Klub Ucho (w czasie trwania imprez), Salon Muzyczny Puls - Gdynia, Spirit of Rock & Roll - Gdańsk

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej klikane (7 dni)