Wydarzenie

stat

Sorry Boys (2 opinie)

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
23 lutego 2018 (piątek)
godzina:
20:00 - 23:00
miejsce:

Klub Ucho  mapa

adres:
Gdynia, Świętego Piotra 2
bilety:
50 zł , w przedsprzedaży 40 zł
PATRONAT

Zapraszamy na Sorry Boys Amor Tour, czyli drugą trasę koncertową promującą nominowany do Fryderyka album "Roma", zawierający przebojowe "Wracam", "Zwyczajne Cuda", poruszające "Miasto Chopina", a także najnowszy singiel "Apollo". Na Amor Tour zespół zapowiada otwartą formę koncertów i niespodzianki. Obok studyjnych aranżacji piosenek ze wszystkich albumów grupy, na koncertach Amor Tour pojawią się wersje akustyczne oraz premierowe utwory.Zespół powstał w Warszawie z inicjatywy Tomasza Dąbrowskiego i Piotra Blaka, do których dołączyła charyzmatyczna wokalistka Bela Komoszyńska. Ich debiutancka płyta "Hard Working Classes" ukazała się jesienią 2010 roku i zebrała znakomite recenzje.

Single:
"Chance": http://bit.ly/2r7irVC
"Cancer Sign Love": http://bit.ly/2proTdn

Kolejne wydawnictwo Sorry Boys, "Vulcano", ujrzało światło dzienne trzy lata później i zostało uznane za jeden z najlepszych polskich albumów 2013. Album ugruntował pozycję zespołu jako nowatorskiego i niebojącego się sięgać po nieoczywiste rozwiązania muzyczne.

Single:
"The Sun": http://bit.ly/2q9SmaR
"Phoenix": http://bit.ly/2qc9lHX
"Evolution": http://bit.ly/2qznQsk

W roku 2016 muzycy zaprezentowali najnowszy album "Roma", napisany w połowie po polsku i angielsku, który ponownie znalazł się w większości najważniejszych podsumowań najlepszych płyt, m.in. Gazety Wyborczej, cyt.: To jeden z tych zespołów, który tchnął nowe życie w polski pop, który szturmem wziął sceny klubowe i festiwalowe. lch ostatni album "Roma" to majstersztyk. Wydawnictwo przyniosło zespołowi nominację do Fryderyka 2017 w kategorii "Album Roku - Muzyka Alternatywna" i przysporzyło wielu nowych fanów.

"Roma" jest trzecim studyjnym albumem Sorry Boys. Napisana w połowie po polsku i angielsku, emanuje charakterystycznym dla zespołu bogactwem muzycznych światów i kontekstów.

Metaforyczna Roma tropiona na ścieżkach płyty Sorry Boys stanowi upragnione miejsce pełne szczęścia, miłości, spełnienia odkrywane przez każdego w indywidualnym momencie. Tytułowa Roma nawiązuje nie tylko do wiecznego miasta, ale również do mitologii romantycznej, romansu jako gatunku literackiego i romskiego etosu, wędrownego stylu życia z muzyką, które jest tak bliskie artystom. Na płycie pojawiają się zaskakujące inspiracje z różnych epok i szerokości geograficznych - od Chopina, poprzez Ewę Demarczyk, śpiew kurpiowski, aż po tradycję Gospel.

Single:
"Wracam": http://bit.ly/2dQpdYM
"Zwyczajne Cuda" :http://bit.ly/2pK9XDP
"Miasto Chopina": https://youtu.be/nJMObdHvs-4
"Apollo": https://youtu.be/0QuUIyr-_VQ

Bilety: 40 zł (przedsprzedaż) / 50 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: elektroniczne: Interticket oraz CultureBox Gdynia, kolekcjonerskie: Klub Ucho (w czasie trwania imprez), Salon Muzyczny Puls - Gdynia, Spirit of Rock & Roll - Gdańsk

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej klikane (7 dni)