Wiadomości

stat

Sprawdź, co dzieje się na mieście. Z mapą imprez nic cię nie ominie

Impreza muzyczna, taneczna czy sportowa? W wygodny sposób możesz sprawdzić, co w tej chwili dzieje się w okolicy.
Impreza muzyczna, taneczna czy sportowa? W wygodny sposób możesz sprawdzić, co w tej chwili dzieje się w okolicy. fot. Łukasz Unterschuetz/trojmiasto.pl

Zastanawiasz się, dlaczego w twojej okolicy znów gromadzą się ludzie? A może zdarza ci się wieczorem wyjść na miasto w poszukiwaniu imprezy i nie znaleźć nic ciekawego? Jeśli tak, koniecznie sprawdź mapę imprez na mobilnej stronie Trojmiasto.pl oraz w naszej aplikacji.Wiosną w Trójmieście dzieje się coraz więcej - nie pozwól, żeby cię to ominęło. Nie musisz przed każdym wyjściem z domu sprawdzać oferty okolicznych klubów. Skąd możesz wiedzieć, gdzie poniesie cię noc? Wystarczy, że będziesz miał ze sobą telefon. Na pewno znasz już naszą listę imprez, gdzie na bieżąco zamieszczamy wszystkie informacje o nadchodzących wydarzeniach. Teraz możesz zobaczyć je też na mapie.

Pobierz naszą aplikację na urządzenia z systemem Android lub iOS.

Jak używać mapy? Weź do ręki smartfon i otwórz aplikację lub stronę mobilną Trojmiasto.pl. W menu lub na stronie głównej wybierz sekcję Imprezy. Tam znajduje się odnośnik do mapy. Kliknij w niego i sprawdź, jakie wydarzenia dzieją się w twojej okolicy lub innych miejscach Trójmiasta. Wystarczy, że przesuniesz palcem po mapie.


Warto skorzystać też z opcji filtrowania, dzięki której bez trudu znajdziesz imprezy, które cię interesują. Możesz sprawdzić, co dzieje się w okolicy tu i teraz, ale też wieczorem czy w najbliższy weekend. Co ważne, nie pokażemy ci imprez, na które nie masz już szansy zdążyć.

Możesz wybierać też wśród imprez tanecznych, koncertów, spektakli, imprez okolicznościowych, wystaw czy wydarzeń sportowych. Z łatwością odsiejesz też imprezy biletowane od niebiletowanych.

Lista imprez to funkcjonalność, którą nasi czytelnicy dobrze znają. Dzięki mapie dotarcie na imprezę będzie jeszcze łatwiejsze.
Lista imprez to funkcjonalność, którą nasi czytelnicy dobrze znają. Dzięki mapie dotarcie na imprezę będzie jeszcze łatwiejsze.

Mapa imprez przyda się zarówno w sobotnią noc na Monciaku, jak i podczas niedzielnego spaceru z rodziną. Szukaj ciekawych imprez i dziel się nimi ze znajomymi. Wokół tyle się dzieje. Nie pozwól, żeby cię to ominęło.

Jak oceniacie naszą mapę imprez? Czekamy na wasze opinie! Jakich funkcji brakuje? Co powinniśmy zmienić? Najciekawsze sugestie nagrodzimy biletami do kina. Piszcie na: mobilne@trojmiasto.pl

Opinie (24)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Kultura

Wspomnień czas: Teatr Muzyczny w Gdyni
Wspomnień czas: Teatr Muzyczny w Gdyni
Teatralne nowości online w najbliższym tygodniu
Najnowsze teatralne nowości online

Kulinaria

Trójmiejskie cukiernie z bogatą ofertą ciast wielkanocnych
Ciasta wielkanocne na zamówienie
Trójmiejskie palarnie kawy: jak teraz działają?
Palarnie kawy: jak teraz działają?

    Najczęściej czytane

    Sprawdź się

    W którym roku oficjalnie zostało otwarte gdańskie zoo?