Wydarzenie

stat

Stand-up: Młodzi Śmieszni + open mic

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
17 kwietnia 2018 (wtorek)
godzina:
20:00
miejsce:

Bunkier  mapa

adres:
Gdańsk, Olejarna 3
bilety:
15 zł , w przedsprzedaży 10 zł - szczegóły w opisie
PATRONAT

17 kwietnia zapraszamy Was na nietuzinkowy występ stand-upowy. Trzech młodych gniewnych trójmiejskiej sceny komediowej zaprezentuje się po raz pierwszy w dłuższych programach - sprawdź ich teraz i później chwal się wszystkim dookoła, że jesteś komediowym hipsterem i szanowałeś ich zanim zapełniali Wembley.Gwiazdami wieczoru będą:

Mateusz Kiedrowski
- Dla znajomych Kiedro. Dla nieznajomych Buc. Energiczny śpioch o niecodziennej wizji świata. Uwielbia improwizować, śmieszkować i sikać w plenerze. Jego komedia to szybkie riposty, filozoficzne rozkminy i brak tabu. Bywa zabawny. Opinia niepotwierdzona.

Farid Djebaili - Alladyn i budżetowy Abelard Giza trójmiejskiej sceny komediowej. Ludzie zastanawiają się nad jego pochodzeniem gdy słyszą imię i nazwisko, więc warto rozwiać wątpliwości - Farid ma korzenie w egzotycznym Elblągu. Ładunek pozytywnej energii - i ładunek nie jest tutaj słowem przypadkowym.

Bartosz Strusiński - Młody, ambitny, urodzony w Sierpcu (i tak Wam to nic nie mówi). Podobno przystojny - mocne 5/10, jak powiedziała jego babcia. Obraca się w kręgach, w których dzieje się masa śmiesznych i absurdalnych rzeczy, którymi z przyjemnością się z Wami podzieli.

Wydarzenie z gracją zapaśnika sumo poprowadzi Arkadiusz "Pan" Pawłowski, postać powszechnie znana, sceniczny śmieszek, internetowy heheszek, człowiek-suchar i jednoosobowa karuzela śmiechu. Do tego gruby aż miło, nic tylko ściskać za poliki.

Do zobaczenia więc już 17 kwietnia w Bunkier. Wpadajcie i bawcie się razem z nami!
Informacja o biletach:
Bilety dostępne na stronie: www.kupbilecik.pl/impreza-25469-mlodzi.smieszni..standup.gdansk.html
Wakacyjny Kabareton
lip 22

niedziela, godz. 19:00 - 22:00

Sopot,
bilety 60-250 zł
Kup bilet
Kabaret Młodych Panów
lis 30

piątek, godz. 17:30, 20:30

bilety 55-95 zł
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najczęściej klikane (7 dni)