Wydarzenie

stat

Stanisława Celińska - świątecznie w Szekspirowskim
impreza odwołana

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
10 grudnia 2017 (niedziela)
godzina:
19:00
miejsce:

Teatr Szekspirowski  mapa

adres:
Gdańsk, Wojciecha Bogusławskiego 1
bilety:
- szczegóły w opisie
Znana nie tylko jako wspaniała aktorka, ale również jako posiadaczka rozpoznawalnego, ciepłego i mocnego głosu - Stanisława Celińska - wraca do Teatru Szekspirowskiego z kolejnym koncertem, który odbędzie się 10 grudnia 2017 roku. Tym razem artystka wprowadzi nas w klimat nadchodzących świąt, prezentując materiał z najnowszej płyty zatytułowanej "Świątecznie..".

Z przykrością informujemy, że z powodu choroby artystki jesteśmy zmuszeni ODWOŁAĆ koncert Stanisławy Celińskiej "Świątecznie", który miał się odbyć 10 grudnia 2017 r w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.Osoby, które kupiły bilety za pośrednictwem strony BILETY.TeatrSzekspirowski.pl, otrzymają zwrot środków na konto, z którego dokonano zakupu.

Widzowie, którzy kupili bilety w kasie, proszeni są o ich zwrot do kasy biletowej GTS do dnia 18.12.2017 r.Kasa Teatru, przy ul. W. Bogusławskiego 1, czynna jest codziennie w g. 14:00-19:00 (lub do rozpoczęcia wydarzenia). tel. +48 58 351 01 01, bow@teatrszekspirowski.pl.Trwają rozmowy na temat organizacji koncertu w styczniu 2018 roku.Po spektakularnym sukcesie albumów "Atramentowa" (status podwójnej platyny) i "Atramentowa, Suplement", Stanisława Celińska wraz z Maciejem Muraszko - autorem aranżacji, postanowili nagrać kolejną płytę. Tym razem wybrali kolędy, pastorałki i inne piękne piosenki świąteczne. Tak powstała płyta Stanisława Celińska "Świątecznie". Ponieważ i ta płyta okazała się dużym sukcesem, a nakład został szybko wyczerpany, w 2017 roku powstała jej reedycja, poszerzona o świąteczne utwory napisane specjalnie na tę okazję przez samą Celińską.

Album zawiera nie tylko tradycyjne kolędy, takie jak "Przybieżeli do Betlejem", "Lulajże Jezuniu", "Oj maluśki, maluśki" czy "Mości gospodarzu", ale także piękną pastorałkę Ernesta Brylla "Kiedyż to wzejdziesz gwiazdo niebieska", a także dwie świąteczne piosenki, specjalnie napisane i skomponowane na tę okazję przez duet Celińska/Muraszko. Jednocześnie twórcy pozwolili sobie na odrobinę humoru, tak potrzebnego zarówno podczas Świąt, jak i na co dzień.

Zapraszamy na niepowtarzalny, pełen ciepła i dobrej świątecznej energii koncert.

Wystąpią:

Śpiew: Stanisława Celińska
Fortepian: Wojtek Olszewski
Kontrabas: Krzysztof Samela
Gitary: Kuba Frydrych
Akordeon: Janusz Muraszko
Wiolonczela: Tomasz Lisiecki
Perkusja: Maciej Muraszko
Instrumenty perkusyjne: Maciej Giżejewski
Skrzypce: Wojtek Czemplik
(skład zespołu może ulec zmianie)

Gdzie: Gdański Teatr Szekspirowski
Kiedy: 10 grudnia 2017, godz. 19.00
Bilety: Parter: 110 zł
Galerie na wprost sceny: 85 zł
Galerie boczne: 70 z
ł
Informacja o biletach:
Bilety
Parter: 110 zł
Galerie na wprost sceny: 85 zł
Galerie boczne: 70 zł

Sprzedaż biletów na koncert rusza 10 października o godz. 14:00.

Bilety dostępne są online na stronie bilety.teatrszekspirowski.pl oraz w kasie Teatru przy ul. W. Bogusławskiego 1, 80-818 Gdańsk.
koncerty
Wstęp wolny
Kup bilet
koncerty
bilety 99 zł
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
12.12.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Najczęściej czytane