Wydarzenie

stat

Stoczniuj, Leżakuj, Dokuj: Artur Sychowski

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
15 listopada 2015 (niedziela)
godzina:
18:00
miejsce:

B90  mapa

adres:
Gdańsk, elektrykow
bilety:
25 zł - szczegóły w opisie
PATRONAT

15 listopada odbędzie się fortepianowy koncert Artura Sychowskiego w Klubie B90, na scenie przygotowanej dla publiczności w centralnej części klubu. Publiczność słucha muzyki na 300 leżakach rozlokowanych z czterech stron sceny. Akustyka sali wsparta nagłośnieniem. Do tego efekty świetlne oraz specjalny program Chillout Impression zaprezentowany przez artystę. Tego nie można przegapić!


ARTUR SYCHOWSKI (ARTur)
Pianista, kompozytor i improwizator młodego pokolenia. Koncertował w wielu krajach Europy, m.in. w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Francji, Szwajcarii, Niemczech, Rosji, Serbii, Grecji, Litwie, Polsce i na Malcie.

Laureat prestiżowych konkursów fortepianowych: Międzynarodowego Konkursu Muzycznego The Muse we Firze (I miejsce i nagroda specjalna), Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego Concours Musical de France w Paryżu (I miejsce), Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego Free Style w Bernie (I miejsce i nagroda specjalna), Międzynarodowego Konkursu Muzycznego Malty Malta International Music Competition w Valletcie (I miejsce), Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego Kaliningrad Jazz City w Kaliningradzie (I miejsce i nagroda specjalna), Międzynarodowego Konkursu Chopin i Kompozytorzy Rosyjscy w Siedlcach (nagroda główna i nagroda specjalna), Międzynarodowego Konkursu Fortepianowego im. Fryderyka Chopina w Wilnie (IV miejsce).

Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Polsce, Marszałka Województwa Pomorskiego, Starosty Wejherowa i wielu innych organizacji pozarządowych, m.in. Lions Club Amber, Poczty Polskiej, Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci Najbardziej Uzdolnionych oraz Funduszu Pomocy Młodym Talentom Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich.
Uhonorowany licznymi nagrodami, m.in: Nagrodą Ministra Kultury Rosji, Nagrodą Prezydenta Miasta Wejherowa, Nagrodą Wójta Gminy Wejherowo, Nagrodą im. Mikołaja Kopernika.

Muzyk wszechstronny, doskonale poruszający się w obszarze muzyki zarówno klasycznej jak i improwizowanej. Solista, akompaniator, kompozytor. Grał na najdłuższym fortepianie na świecie. Autor muzyki do filmu Centrum Świętego Jana, emitowanego w TVP Kultura, do filmu sferycznego Sopot Beyonce, do spektaklu teatralnego Ożenek oraz do projektu multimedialnego Interaktywny Bunkier w Ustce. Kompozytor Hymnu Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Wejherowie.

www.artursychowski.com
facebook.com/artursychowskiofficial

Bilety:
25 zł ilość ograniczona
www.tickets.soundrive.pl
Informacja o biletach:
Bilety w cenie 25 zł do nabycia:
* online na tickets.soundrive.pl
* w dniu koncertu w kasie Klubu B90 (ul. Elektryków, Gdańsk Stocznia)

Przeczytaj także

Zdjęcia

  Dodaj zdjęcie

  Opinie

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij

  Najczęściej klikane (7 dni)