Wiadomości

stat

Studio filmowe jako klub koncertowy

Na co dzień tworzone są tutaj spoty reklamowe, sceny do filmów i teledyski, ale po godzinach studio Panika zamienia się w niewielki klub muzyczny. W sobotę będzie można zobaczyć tu koncert Mery Spolsky.Studio Panika znane jest głównie w branży filmowej, ale być może niedługo to się zmieni, bo właściciele wymyślili nowy sposób na działalność. Po godzinach obiekt zamienia się bowiem w niewielki klub muzyczny. Występowała tutaj m.in. już Julia Pietrucha czy Ewelina Pobłocka ze swoim show poświęconym Arianie Grande.

- Od października zaczynamy mocno rozwijać tę część działalności, rozmawiamy z menedżerami i ustalamy warunki współpracy - zapowiada właściciel Oskar Kaszyński. - Wyjątkową cechą studia jest dowolność w jego aranżacji. Nie mamy stałej sceny. Możemy ją ustawić w dowolnym miejscu - nawet na środku hali, która ma 300 m kw. i 12 m wysokości. Studio tworzą filmowcy z nieograniczoną wyobraźnią, wychodzącą znacznie poza ramy klasycznego klubu muzycznego.
Zobacz także: Premiera Jaguara E-Pace w filmowej scenerii

Podczas koncertu Pietruchy w środku hali powstała plaża. Kilka godzin później po 50 tonach piasku nie było już śladu i ekipa przygotowywała się do zdjęć do teledysku artystki Mery Spolsky. To właśnie ona w sobotę wystąpi w Panice na specjalnym koncercie. To charyzmatyczna i bardzo charakterystyczna artystka, która gra autorski, ironiczny pop. Jej występy to połączenie solowego koncertu z awangardowym performansem.Mery Spolsky realizowała teledysk w Panice, a teraz zagram tam koncert.


Bilety kosztują 30 zł. Koncert zaplanowany jest na godz. 19, po zakończeniu planowane jest afterparty z muzyką zespołu Para. Podczas imprezy będzie też możliwość zwiedzenia studia i przyjrzenia się pracy filmowców od kuchni. Na miejscu będzie można kupić napoje, piwo i drobne przekąski.

- Jeszcze w tym roku planujemy zorganizować koncerty Arka Jakubika, Zbyszka Hołdysa i kilku innych artystów, których nazwisk jeszcze nie mogę zdradzić - mówi Kaszyński. - Oprócz hali zdjęciowej możemy wykorzystać też trzy piętra, które do niej przylegają i zrobić tam np. wystawę. Posiadamy też kameralną salkę kinową, w której możemy wyświetlać teledyski.
Zobacz także: Jubileusz szkoły uczcili własnym filmem. Baśniowa produkcja rodem z Gdyni

Studio Panika mieści się na obrzeżach Gdyni, na przemysłowym terenie przy ul. Chwaszczyńskiej 198B zobacz na mapie Gdyni. Z Gdańska najłatwiej dojechać tam obwodnicą, z Gdyni - autobusami jadącymi w kierunku Kaczych Buków (obiekt znajduje się kilkaset metrów od pętli).

Opinie (19) 2 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

23

listopada

Złoty Jubileusz 50 lat na 1... Gdańsk, Filharmonia Bałtycka

26

listopada

Basia Gdańsk, Stary Maneż

01

grudnia

Magda Umer - koncert jubile... Gdańsk, Filharmonia Bałtycka

Kultura

Muzyka Hansa Zimmera w Ergo Arenie
Muzyka Zimmera w Ergo Arenie
Nocne spacery po Siedlcach. Narracje
Nocne spacery po Siedlcach. Narracje

Kulinaria

Arco by Paco Pérez: hiszpańska kuchnia z widokiem na Gdańsk
Arco by Paco Pérez: kuchnia z widokiem
Serce do garów. Szefowie kuchni gotowali w szczytnym celu
Kolacja charytatywna "Serce do garów"

Planuj z nami tydzień

Narracje, półmaraton i muzyka Hansa Zimmera. Planuj tydzień
Narracje i muzyka Hansa Zimmera

    Najczęściej czytane

    Sprawdź się

    Fląder Festiwal odbywa się na plaży w: