Wiadomości

Studio filmowe jako klub koncertowy

Na co dzień tworzone są tutaj spoty reklamowe, sceny do filmów i teledyski, ale po godzinach studio Panika zamienia się w niewielki klub muzyczny. W sobotę będzie można zobaczyć tu koncert Mery Spolsky.Studio Panika znane jest głównie w branży filmowej, ale być może niedługo to się zmieni, bo właściciele wymyślili nowy sposób na działalność. Po godzinach obiekt zamienia się bowiem w niewielki klub muzyczny. Występowała tutaj m.in. już Julia Pietrucha czy Ewelina Pobłocka ze swoim show poświęconym Arianie Grande.

- Od października zaczynamy mocno rozwijać tę część działalności, rozmawiamy z menedżerami i ustalamy warunki współpracy - zapowiada właściciel Oskar Kaszyński. - Wyjątkową cechą studia jest dowolność w jego aranżacji. Nie mamy stałej sceny. Możemy ją ustawić w dowolnym miejscu - nawet na środku hali, która ma 300 m kw. i 12 m wysokości. Studio tworzą filmowcy z nieograniczoną wyobraźnią, wychodzącą znacznie poza ramy klasycznego klubu muzycznego.
Zobacz także: Premiera Jaguara E-Pace w filmowej scenerii

Podczas koncertu Pietruchy w środku hali powstała plaża. Kilka godzin później po 50 tonach piasku nie było już śladu i ekipa przygotowywała się do zdjęć do teledysku artystki Mery Spolsky. To właśnie ona w sobotę wystąpi w Panice na specjalnym koncercie. To charyzmatyczna i bardzo charakterystyczna artystka, która gra autorski, ironiczny pop. Jej występy to połączenie solowego koncertu z awangardowym performansem.Mery Spolsky realizowała teledysk w Panice, a teraz zagram tam koncert.


Bilety kosztują 30 zł. Koncert zaplanowany jest na godz. 19, po zakończeniu planowane jest afterparty z muzyką zespołu Para. Podczas imprezy będzie też możliwość zwiedzenia studia i przyjrzenia się pracy filmowców od kuchni. Na miejscu będzie można kupić napoje, piwo i drobne przekąski.

- Jeszcze w tym roku planujemy zorganizować koncerty Arka Jakubika, Zbyszka Hołdysa i kilku innych artystów, których nazwisk jeszcze nie mogę zdradzić - mówi Kaszyński. - Oprócz hali zdjęciowej możemy wykorzystać też trzy piętra, które do niej przylegają i zrobić tam np. wystawę. Posiadamy też kameralną salkę kinową, w której możemy wyświetlać teledyski.
Zobacz także: Jubileusz szkoły uczcili własnym filmem. Baśniowa produkcja rodem z Gdyni

Studio Panika mieści się na obrzeżach Gdyni, na przemysłowym terenie przy ul. Chwaszczyńskiej 198B zobacz na mapie Gdyni. Z Gdańska najłatwiej dojechać tam obwodnicą, z Gdyni - autobusami jadącymi w kierunku Kaczych Buków (obiekt znajduje się kilkaset metrów od pętli).

Opinie (19) 2 zablokowane

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

12

sierpnia

12

sierpnia

Kino na Szekspirowskim Gdańsk, Teatr Szekspirowski

20

sierpnia

Kultura

Muzeum Gdańska kupiło 330-letnie bursztynowe szachy za ok. 2,4 mln zł
Bursztynowe szachy za 2,4 mln zł
Pełen niespodzianek koncert Kwiatu Jabłoni
Kwiat Jabłoni zagrał w Operze Leśnej

Kulinaria

Trójmiejskie klubokawiarnie z duszą
Trójmiejskie klubokawiarnie z duszą
Jemy na mieście: Mnie to rybka w Brzeźnie
Jemy na mieście: Mnie to rybka w Brzeźnie

    Najczęściej czytane

    Sprawdź się

    Powieść Moniki Milewskiej pt. "Latawiec z betonu" opowiada o: