• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Święto kobiet, wiosny i mody w Alfa Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej

5 marca 2024, godz. 09:00 
Opinie
Najbliższy weekend w Alfa Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej będzie przebiegał pod znakiem kobiet, wiosny, mody i miłych niespodzianek. Najbliższy weekend w Alfa Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej będzie przebiegał pod znakiem kobiet, wiosny, mody i miłych niespodzianek.

Przez dwa dni w Alfa Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej będzie można poczuć wyjątkową atmosferę. Już w piątek, 8 marca, centrum handlowe będzie świętować Dzień Kobiet, wręczając wszystkim klientkom upominki. Zaś w sobotę, 9 marca, w galerii odbędzie się lubiany szczególnie przez panie Bazar na fali we wiosennym wydaniu. Nie zabraknie odzieżowego SWAPu, kiermaszu winyli i specjalnych akcji.Najbliższy weekend w Alfa Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej będzie przebiegał pod znakiem kobiet, wiosny, mody i miłych niespodzianek.

Już w piątek, 8 marca, galeria szykuje coś szczególnego z okazji święta wszystkich pań. W godzinach od 13 do 19 w pasażu centrum będzie można spotkać specjalnych wysłanników, którzy obdarują klientki wiosennymi kwiatami. Miły upominek pozwoli cieszyć oko w domowym wazonie, a będzie dopiero początkiem kolejnych atrakcji, jakie przygotowała Alfa Centrum Gdańsk - Galeria Alternatywna, nie tylko z okazji święta kobiet, ale także nadchodzącej wiosny.

W sobotę, 9 marca, w centrum odbędzie się Bazar na fali Wiosny, czyli kolejna edycja wydarzenia, które mieszkańcom, a szczególnie mieszkankom Trójmiasta, bardzo przypadło do gustu.

Bazar będzie doskonałą okazją, by sprawić sobie samej lub bliskim oryginalny prezent z okazji Dnia Kobiet. Stoiska wystawców jak zawsze pełne będą oryginalnych produktów i akcesoriów, takich jak biżuteria handmade, ręcznie robiona ceramika czy naturalne świece woskowe. Nie zabraknie również kiermaszu płyt winylowych.

  • Stoiska wystawców "Bazaru na fali wiosny" jak zawsze będą pełne oryginalnych produktów i akcesoriów, takich jak: biżuteria, ręcznie robiona ceramika czy naturalne świece woskowe.
  • Stoiska wystawców "Bazaru na fali wiosny" jak zawsze będą pełne oryginalnych produktów i akcesoriów, takich jak: biżuteria, ręcznie robiona ceramika czy naturalne świece woskowe.
  • Stoiska wystawców "Bazaru na fali wiosny" jak zawsze będą pełne oryginalnych produktów i akcesoriów, takich jak: biżuteria, ręcznie robiona ceramika czy naturalne świece woskowe.
Ponadto miłośników stylu vintage i poszukiwania odzieżowych perełek, którzy dodatkowo chcą przewietrzyć na wiosnę swoje szafy, ucieszy z pewnością ciuchowy SWAP. Jest to prosty sposób, by nadać niepotrzebnym ubraniom drugie życie, a jednocześnie wybrać coś nowego dla siebie z garderoby innych. Wystarczy przynieść czysty i nieuszkodzony ciuch, zawiesić go na pustym wieszaku w dedykowanej strefie, a w zamian za to wziąć coś dla siebie. Wymiana odbywa się na zasadzie 1:1.

Świętowanie Dnia Kobiet i nadchodzącej wiosny będzie również okazją do zdobycia kolejnych upominków. W dniu bazaru odbędzie się akcja specjalna, przeznaczona dla uczestników Alfa Bonus Club. Osoby zarejestrowane w programie, które tego dnia zrobią zakupy w sklepach centrum za kwotę minimum 100 zł i zgłoszą się na stoisko promocyjne, będą mogły odebrać upominki w postaci ręcznie wykonanych świec zapachowych lub podkładek. Z akcji wyłączeni są wystawcy z Bazaru na fali Wiosny, a prezenty będą wydawane do wyczerpania zapasów.

Bazar na fali Wiosny w Alfa Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej- będzie czynny w godz. 10-19. Jest to idealny kierunek dla wszystkich, którzy poszukują pomysłów na miłe spędzenie czasu
w kobiecym gronie.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Wydarzenia

Bazar na fali Wiosny

kiermasz

Miejsca

Zobacz także

Opinie 1 zablokowana

Wydarzenia

Sea You 2024

159 - 209 zł
Kup bilet
festiwal muzyczny

Wielka Szama na Stadionie - wielkie otwarcie sezonu w Gdańsku! (11 opinii)

(11 opinii)
street food

Kwiat Jabłoni "Nasze ulubione kluby" (8 opinii)

(8 opinii)
169 zł
Kup bilet
pop

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Jak nazywa się paniczny lęk przed "piątkiem 13tego"?