• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

To będzie przebój wakacji. Ronnie Ferrari z nowym numerem

MAG
25 maja 2023, godz. 17:00 
Opinie (46)

Ronnie Ferrari - Chmury:

Ronnie Ferrari swoim przebojem "Ona by tak chciała" porwał do tańca miliony słuchaczy. Wiele osób spekulowało, że jest "artystą jednej piosenki". Nowy singiel może jednak zmienić zdanie niedowiarków. 24 maja Ronnie podzielił się nową, bardziej emocjonalną piosenką "Chmury". Czy będzie to hit tegorocznych wakacji?Imprezy i wydarzenia Wydarzenia w Trójmieście

mar'24 24
IRA
Kup bilet
mar'24 17
Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów
Kup bilet
Piotr Rubik
mar'24 8
Piotr Rubik
Kup bilet

Ronnie Ferrari w zupełnie innym klimacieCzy wiesz, kim jest Ronnie Ferrari?

Hubert Kacperski, który na co dzień mieszka w Gdyni i znany jest pod pseudonimem Ronnie Ferrari, dał się poznać kilka lat temu za sprawą piosenki "Ona by tak chciała", która szturmem przebiła się do stacji radiowych.

Młody muzyk, wokalista oraz kompozytor muzyki współczesnej tworzy pełne aranżacje z wykorzystaniem syntez zupełnie sam. Utwory tworzone są przez niego począwszy od warstwy tekstowej, kończąc na obróbce muzycznej.

7 celebrytów związanych z Trójmiastem 7 celebrytów związanych z Trójmiastem
Młody wokalista w grudniu ubiegłego roku dodał piosenkę "Origami", która zdobyła dużą popularność (ponad 35 mln wyświetleń na platformie YouTube). Ronnie jest znany ze skocznych numerów, jednak tym razem zaskoczył fanów, bo nowa piosenka jest nieco inna.

Twórca "Ona by tak chciała" podzielił się nowym chwytliwym numerem. Twórca "Ona by tak chciała" podzielił się nowym chwytliwym numerem.

"Przez cały czas chcę do góry nieustannie wzbijać się"Nowa piosenka "Chmury", która została wydana 24 maja, pokazuje go w zupełnie innym świetle. Utwór eksponuję bardziej emocjonalną stronę wokalisty. Dodatkowo chwytliwa ścieżka muzyczna sprawia, że będzie to jeden z najpopularniejszych kawałków tegorocznych wakacji.

- Moja najnowsza kompozycja była dla mnie prawdziwym wyzwaniem. To dzieło powstało podczas napadu weny, ale także dzięki ciężkiej pracy i nauce, którą musiałem włożyć w jej produkcję. Ten utwór to dla mnie bardzo osobisty projekt, który miał na celu wyrażenie mojego niezadowolenia i ciężaru, którego doświadczyłem. Z jednej strony zawiera momenty ciszy i lekkości, a z drugiej strony mocne kontrasty i głośność, co podkreśla emocjonalną treść tego utworu. Jestem przekonany, że "Chmury" wyróżniają się na tle innych moich utworów, ponieważ został on stworzony całkowicie od serca. Wierzę, że udało mi się stworzyć coś unikalnego i szczególnego. Mam nadzieję, że ta kompozycja przemówi do słuchaczy i pozwoli im poczuć te same emocje, które chciałem wyrazić w tym utworze - mówi Ronnie Ferrari.
MAG

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (46)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Imany "Voodoo Cello"

179 zł
blues / soul, pop

Wszystkie Drogi Prowadzą do Rzymu

121 - 168 zł
Kup bilet
muzyka poważna

Metallica & Symphony (4 opinie)

120 - 170 zł
Kup bilet
rock / punk, widowisko / show

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Autorem powieści "Srebrzysko. Powieść dla dorosłych" jest: