Wydarzenie

Tribute to Ronnie James Dio

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
27 maja 2017 (sobota)
godzina:
18:30
miejsce:

Kwadratowa  mapa

adres:
Gdańsk, Siedlicka 4
bilety:
30 zł , w przedsprzedaży 25 zł
PATRONAT

Ten bóg umarł zdecydowanie przedwcześnie. W 2010 r. nowotwór odebrał światu jednego z najwybitniejszych wokalistów hard rocka i heavy metalu - Ronniego Jamesa Dio. Obok tego nazwiska nie potrafi przejść obojętnie żaden fan Rainbow, czy Black Sabbath, ani nikt, kto uznaje numery takie, jak "Holy Diver", czy "Don't talk to strangers" za klasykę rocka.Od 2014 r. warszawski zespół Scream Maker przy udziale gościnnych muzyków organizuje koncerty poświęcone pamięci Dio. W tym roku w "podstawowej" drużynie memoriałowej oprócz Scream Makera udzielać się będzie Ivan Luka Makač (gitara, SteelFire), Jan Popławski (śpiew, The Kroach, SteelFire), Kasia Bieńkowska (śpiew, White Highway) oraz Mirek Skorupski (White Highway i Soundforged). Muzycy przygotowali trzygodzinny repertuar będący przekrojem przez karierę DIO - od Elf, przez Rainbow, po Black Sabbath i płyty solowe.

- Pojawimy się w 7 polskich miastach z prawdziwym muzycznym maratonem dla wyjadaczy. Możemy już teraz ujawnić, że zagramy w całości album "Holy Diver" Dio - mówi Jasiek Radosz, basista memoriału.

Zacznie się 18 maja od Warszawy (Proxima), potem memoriałowy team skieruje się do - odpowiednio 19,20,21 maja - Lublina (Graffiti), Krosna (Iron), Krakowa (Zaścianek) oraz - w drugiej turze trasy w dniach 25,26,27 maja - Olsztyna (Nowy Andergrant), Bydgoszczy (Estrada Stage Bar) i Gdańska (Kwadratowa). Na każdym z koncertów na scenie pojawią się zaproszeni polscy wokaliści i instrumentaliści. - W gości specjalnych tradycyjnie obfituje najmocniej Warszawa. Na memoriale Dio śpiewali w poprzednich latach m.in. Grzegorz Kupczyk (Ceti), Alessandro Del Vecchio (Hardline), czy Tomasz Struszczyk (Turbo). W tym roku na scenie wystąpi w sumie, uwaga, 12 wokalistów! To będzie nasz mały rekord. Nazwiska tegorocznych gości ujawnimy w marcu - zapowiada Sebastian Stodolak, wokalista Scream Maker.

Scream Maker&Mateusz Grzmiel - Children of The Sea


Przedsprzedaż biletów online już dostępna na: http://screammaker.8merch.com/bilety
W klubach natomiast przedsprzedaż rozpocznie się 10 marca
Lipali akustycznie

22 października 2017 (niedziela) godz. 20:00

Gdańsk,
koncerty
bilety 45 zł
przedsprzedaż 35 zł
Kup bilet
Queen Tribute

28 października 2017 (sobota) godz. 20:00

koncerty
bilety 90, 110 zł
Kup bilet
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez