Wydarzenie

Trio Per Ka

UWAGA! Impreza już się odbyła
data:
22 kwietnia 2017 (sobota)
godzina:
19:00
miejsce:

Scena Muzyczna Gdańsk  mapa

adres:
Gdańsk, Powstańców Warszawskich 25
bilety:
10 zł
PATRONAT

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na koncert perkusyjny w wykonaniu zespołu Trio Per Ka, który odbędzie się 22 kwietnia o godz. 19:00 w Scenie Muzycznej GAK, przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku.Kompozycja trzech perkusistów, trzech różnych charakterów oraz jednej pasji - Tomasz Myszk, Nikodem Wojtkiewicz oraz Mateusz Zawadzki. Obywatele jednego kraju i trzech miast - Gdańska, Wałbrzycha oraz Warszawy. Swoją współpracę zapoczątkowali na Gdańskiej Akademii Muzycznej.

Perkusyjna "paczka" pierwszy raz w tym składzie zaprezentowała się na Noworocznym Koncercie Charytatywnym organizowanym przez manager zespołu Natalię Chojnowską w styczniu

2015 r. Od tego momentu zespół perkusyjny funkcjonuje jako Trio Per Ka. 

Na co dzień pracują i uczą się w Gdańsku ale i nie tylko. Swoje umiejętności szkolą podczas różnych wyjazdów, także zagranicznych. Studenci Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz The Royal Danish Academy of Music w Kopenhadze. Uczestnicy różnych kursów mistrzowskich prowadzonych przed wybitnych przedstawicieli sztuki perkusyjnej m. in. David Friedman (Niemcy/USA), Carlo Willems (Belgia), Bernhard Wulff (Niemcy), Ignacio Ceballos Martin (Hiszpania), Casey Cangelosi (USA), Marta Klimasara (Polska/Niemcy), Paolo Cimmino (Włochy), Jean-Baptiste Leclere (Francja), She-e Wu (Korea), Theodor Milkov (Grecja) czy Daniella Ganeva (UK).  

Miłośnicy sztuki- szeroko rozumianej. Różne zainteresowania członków zespołu, sprawiają, że jest to energetyczne, pełne niespodzianek Trio. Muzykę interpretują w różny sposób ale z takim samym zaangażowaniem. Planują, pracują, realizują. W swoich perkusyjnych "grotach" tworzą, aranżują i przygotowują utwory światowej sławy perkusistów, które można usłyszeć i... zobaczyć podczas widowiskowych koncertów. Swoją muzyczną działalność kierują do wszystkich artystycznych smakoszy, a także tych, którzy nie mieli jeszcze okazji wejść w świat zaszczepiony muzycznym szaleństwem. 

Przyjdź, zobacz, posłuchaj! 

Bilety w cenie 10 zł są do nabycia w budynku Sceny Muzycznej Gdańsk, przy ul. Powstańców Warszawskich 25 oraz za pośrednictwem portalu www.bilety24.pl. 
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Najbliższe podobne imprezy

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez