Wydarzenie

stat

Urodziny Grubego - Szoł Komediowe

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
3 kwietnia 2018 (wtorek)
godzina:
20:00 - 22:00
miejsce:

Bunkier  mapa

adres:
Gdańsk, Olejarna 3
bilety:
20 zł , w przedsprzedaży 15 zł - szczegóły w opisie

Kolejny rok minął, czas na zdmuchnięcie świeczek, pyszny torcik i użalanie się, bo to ostatnie 365 dni z dwójką z przodu, a później to już wiadomo, dom starców i kaplica. Nie na mojej warcie. Urodziny Grubego powracają z przytupem i wszyscy są zaproszeni!29. urodziny mam zamiar świętować hucznie w otoczeniu najfajniejszych ludzi jakich znam. To o Was jest. No już, porzućcie sztuczną skromność.

Z tej niewątpliwie poczesnej okazji przygotowałem dla Was coś specjalnego - nieprzewidywalny komediowy występ w fenomenalnej obsadzie złożonej z cudownych trójmiejskich improwizatorów, komików, kabareciarzy i więcej.

Nie zabraknie gości specjalnych (chociaż obecność każdego i każdej z Was będzie dla mnie bardzo wiele znaczyła) i na scenie pojawią się między innymi:

Krzysztof Skiba - frontman legendarnego zespołu Big Cyc, satyryk, konferansjer, publicysta, aktor, wokalista, felietonista, człowiek-instytucja na którego muzyce się wychowałem

Pan Li - genialny iluzjonista, półfinalista Mam Talent!, który na scenie łączy wdzięk, grację i mistycyzm związany ze sztuką iluzji z szokującym talentem komediowym i improwizacyjnym

a także śmietanka trójmiejskiej sceny komediowo-improwizacyjnej (Kto konkretnie? Karty będą odsłaniane po kolei, profile występujących będą się pojawiać na wydarzeniu fejsbukowym o tej samej nazwie, bądźcie uważni: www.facebook.com

Razem z Wami i przy Waszym udziale stworzymy improwizowane widowisko, które rozbawi nawet największego ponuraka. A po występie - świętujemy i improwizujemy dalej korzystając z listy najbardziej wyselekcjonowanych napojów wyskokowych jakie Bunkier ma do zaoferowania.

Zapowiada się niezwykły wieczór pełen nieprzewidywalnych zwrotów akcji, nietuzinkowych rozkmin scenicznych i przede wszystkim śmiechu, and that's the way uh-uh I like it!

Jeśli mnie znasz - docenisz wspominki, inside joke'i i żarty o grubasach.

Jeśli mnie nie znasz - będziesz częścią prześmiesznego widowiska, na które będziesz miał wielki wpływ i które zostanie w Twojej głowie i sercu na długo.

Jeśli nie wiesz o co chodzi, ale lubisz się napić po kosztach i najlepiej nie za swoje - na hasło URODZINY GRUBEGO obowiązujące przez cały wieczór będziesz mógł się cieszyć rozmaitymi promocjami na barze.

Prezenty? Największym prezentem będzie dla mnie Twoja obecność! Ale lubię też hajs, diamenty i dawno nie jeździłem Ferrari.

Arkadiusz "Pan" Pawłowski.
Informacja o biletach:
Bilety dostępne na stronie: www.kupbilecik.pl
Winda do nieba 30 / Vogule Poland
lip 27

piątek, godz. 22:00 - 05:00

Gdańsk,
bilety 10 zł
5. Urodziny SurfBurger
sie 11

sobota, godz. 20:00

Na zaproszenie
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najczęściej klikane (7 dni)