Wydarzenie

Voo Voo

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
21 sierpnia 2016 (niedziela)
godzina:
21:00
miejsce:

Targ Węglowy  mapa

adres:
Gdańsk, Targ Węglowy
bilety:
wstęp wolny
PATRONAT

Koncert na zakończenie Jarmarku Dominikańskiego odbędzie się na Targu Węglowym. Zespół Voo Voo 30 lat na scenie! 35 wydanych albumów. Ponad 100 koncertów rocznie. Fenomen!Zespół założony przez Wojciecha Waglewskiego jest niezniszczalny. Połączenie rocka, jazzu i folku, tak świetnie wypracowane przez Voo Voo, z roku na rok nabiera nowych barw. Zaczynali jako grupa rockowa, ale szybko okazało się, że żadne ograniczenia stylistyczne nie są w stanie spętać ich wyobraźni. Nagrywali z Buriatami, kaliningradzkim chórem Matica, senegalsko-polskim wokalistą Mamadou Dioufem, azerbejdżańskim artystą Alimem Gasimowem, Tomaszem Stańką, orkiestrą kameralną AUKSO, Małgorzatą Walewską, Anną Marią Jopek - słowem ze wszystkimi, którzy chcą i potrafią wnieść coś twórczego do ich muzycznego kosmosu. Ale cały czas siłę napędową grupy stanowi gitara Waglewskiego oraz multiinstrumentalne i wokalne talenty Mateusza Pospieszalskiego, który, jak nikt inny, potrafi rozruszać publiczność wokalizami w tylko sobie znanym języku.

Skład zespołu: Wojciech Waglewski - gitary, śpiew, Mateusz Pospieszalski - saksofony, śpiew, Karim Martusewicz - kontrabas, gitara basowa, Michał Bryndal - perkusja.
Sutari, Hańba!

21 października 2017 (sobota) godz. 20:00 - 23:00

Gdańsk,
koncerty
bilety 13 - 35 zł
Voo Voo "7"

19 listopada 2017 (niedziela) godz. 19:00 - 21:00

Gdańsk,
koncerty
bilety 55-99 zł
przedsprzedaż 45-79 zł
Kup bilet

W ramach imprezy

Zdjęcia

  Dodaj zdjęcie

  Opinie (11)

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
  13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
  zamknij

  Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

  - jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

  Najbliższe podobne imprezy

  Kalendarz imprez

  kalendarz

  Najczęściej czytane

  Zdjęcia z imprez