Wydarzenie

Voo Voo

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
27 kwietnia 2017 (czwartek)
godzina:
20:00
miejsce:

Teatr Szekspirowski  mapa

adres:
Gdańsk, Wojciecha Bogusławskiego 1
bilety:
50, 60, 80 zł - szczegóły w opisie
Bilety wyprzedane
PATRONAT

Niedawno obchodzili 30-lecie, jednak w ich przypadku nie ma mowy o odcinaniu kuponów. Każdy album to otwarcie kolejnego etapu, niezmiennie patrzą w przyszłość. Voo Voo wystąpi w Teatrze Szekspirowskim.Jak żartuje Wojciech Waglewski: Postanowiliśmy jeszcze raz zrobić płytę, której nikt nie będzie chciał kupić...

To założenie w przypadku wydanego w 2014 roku ostatniego albumu "Dobry wieczó"r, spowodowało skutek odwrotny - album uzyskał status Złotej Płyty, a piosenka "Gdybym", z udziałem azerskiego pieśniarza Alima Qasimova, długie tygodnie zajmowała pierwsze miejsce listy przebojów radiowej Trójki.

Tym razem kluczem do nowej płyty jest czas i jego nieustanny upływ. Na nowym albumie Voo Voo znajdzie się zaledwie siedem, za to długich utworów, a każdy z nich będzie zatytułowany od kolejnych dni tygodnia. To wpłynie również na koncerty promujące nową płytę, a przecież takie spotkania z muzyką tego zespołu mają swoją niepowtarzalną atmosferę.

- Każdy koncert będzie miał inną dramaturgię, bo będziemy zaczynać w poniedziałek od Poniedziałku, we wtorki od Wtorku itd. Lubię takie wyzwania, choć nie wiem, co z tego wyniknie. - dodaje Waglewski.

Wojciech Waglewski jest kompozytorem i autorem wszystkich utworów na nowym albumie zespołu, który współtworzą: perkusista Michał Bryndal, basista Karim Martusewicz oraz saksofonista i wokalista Mateusz Pospieszalski. Płyta powstawała w grudniu 2016 i styczniu 2017 roku w Studiu S-4, a także w trójkowym Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Za realizację dźwięku odpowiadał Jacek Gładkowski. Piotr Emade Waglewski materiał zmiksował i współpracował przy jego produkcji.

Nowa płyta Voo Voo zatytułowana "7" ukaże się 7 marca 2017, a będzie ją promować utwór "Środa".
Informacja o biletach:
bilety w cenie:
80 zł - parter
60 zł - I, II i III miejsca
50 zł - galerie boczne, miejsca nienumerowane

Przeczytaj także

Zdjęcia

  Dodaj zdjęcie

  Opinie

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
  13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
  zamknij

  Najbliższe podobne imprezy

  Kalendarz imprez

  kalendarz

  Najczęściej czytane

  Zdjęcia z imprez