Wydarzenie

stat

W hołdzie damom jazzu - koncert

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
27 maja 2018 (niedziela)
godzina:
17:00 - 19:00
miejsce:

Klub Riwiera  mapa

adres:
Gdynia, ul. Zawiszy Czarnego 1
bilety:
wstęp wolny - szczegóły w opisie

27 maja Klub Marynarki Wojennej zaprasza na Koktajl Artystyczny w Riwierze. Koncert "W hołdzie damom jazzu" w wykonaniu Krystyny Durys z Zespołem.Początek o godz. 17.00, w sali kolumnowej Klubu /ul. Zawiszy Czarnego 1, Gdynia.

Krystyna Durys - wokalistka jazzowa zafascynowana erą swingu, inspirująca się przede wszystkim wykonaniami Królowej Jazzu - Elli Fitzgerald. Większą część umiejętności, jakie obecnie prezentuje podczas swoich koncertów zdobywała przez konsekwentne samodoskonalenie i dzięki ogromnej miłości do klasyki jazzu. Zdobywczyni legendarnej ZŁOTEJ TARKI w konkursie wokalnym na 44. Międzynarodowym "Old Jazz Meeting" w Iławie. Laureatka 2. miejsca w kategorii NOWA NADZIEJA ankiety JAZZ TOP (2017), nominowana również w kategorii WOKALISTKA ROKU ankiety JAZZ TOP (2017). Nominowana do Grand Prix Łódzkiego Stowarzyszenia Miłośników Jazzu w kategorii NADZIEJA MELOMANÓW (2017). Zaraz po wydaniu swojego pierwszego albumu TRIBUTE TO LADIES OF JAZZ we wrześniu 2016 r., została zaproszona na jeden z największych festiwali jazzowych na świecie - JAVA JAZZ FESTIVAL (Indonezja) jak również na OSTERSO JAZZ FESTIVAL (Dania) i LADIES' JAZZ FESTIVAL (Polska).

KRYSTYNA DURYS WSPÓŁPRACUJE Z JEDNYMI Z NAJLEPSZYCH POLSKICH MUZYKÓW

Paweł Hulisz (trąbka/ flugehorn), Marcin Janek (saksofony/ klarnet), Adam Wiśniewski (puzon), Marek Jurski (fortepian, aranżacje), Jarosław Stokowski (kontrabas), Adam Zagrodzki (perkusja) oraz Artur Jurek i Henryk Wieczyński (aranżacje).

Źródło: www.krystynadurys.pl
Informacja o biletach:
Wstęp wolny za okazaniem wejściówki.

Bezpłatne wejściówki do odbioru od 21 maja od godz. 12.00, w Klubie MW „Riwiera” , ul. Zawiszy Czarnego 1 w Gdyni, sala kolumnowa /parter/.
bilety 15-120 zł
ulgowy 15-100 zł
Damy i huzary
sie 10

piątek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 100 zł
Kup bilet
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najczęściej klikane (7 dni)