• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Wampiry, ceramika albo psy. Alternatywne pomysły na walentynki

Aleksandra Wrona
10 lutego 2023 (artykuł sprzed 1 roku) 
Opinie (35)
Motyw przewodni imprezy w Wydziale Remontowym to wampiry, upiory, wiedźmy i czarownice. Motyw przewodni imprezy w Wydziale Remontowym to wampiry, upiory, wiedźmy i czarownice.

Kwiatki, serduszka i romantyczne kolacje to nie twój klimat? W takim razie może skusisz się na imprezę dla wampirów, maraton horrorów lub randkę z pieskami ze schroniska? Walentynkowe wydarzenia wcale nie muszą być słodkie, romantyczne i przeznaczone jedynie dla par. Przedstawiamy najciekawsze alternatywne propozycje z naszego kalendarza imprez. Zapraszamy też naszych czytelników na walentynki na lodowisku z Trojmiasto.pl. W programie wspólna zabawa, konkurs i nagrody.Walentynki w Trójmieście: wszystkie pomysłyCzy zamierzasz świętować walentynki?

W piątkowy wieczór w sieci kin Helios odbędzie się Nieromantyczny Maraton Grozy z filmami: "Abyzou", "Play dead", "Oczy demona" i "Control".

- Wspólne oglądanie horrorów jest dla nas najwyższą formą romantyzmu, a przytulać się będzie można tylko ze strachu - zachęcają organizatorzy wydarzenia. - Specjalnie z myślą o wszystkich mających dość wszechobecnych serduszek i walentynkowej atmosfery przygotowaliśmy noc pełną grozy.
W sobotę Wydział Remontowy zaprasza na Vampires' Rock Valentine's Night, czyli krwistoczerwone walentynki dla wampirów, upiorów, wiedźm i czarownic w klimatach: rock, metal, gothic i industrial.


Nomad Ceramics przygotowało specjalne warsztaty ceramiczne dla singli - Glina i Wino. Zajęcia przeznaczone są dla osób na każdym poziomie zaawansowania, a w szczególności tych, które nie miały wcześniej kontaktu z gliną. Inną ciekawą możliwością zadbania o siebie w okolicy walentynek jest Kącik Zadumy - Dzień Uważności i Ciszy Poświęcony Samoukochaniu.

Spacer z pieskami ze schroniska to szansa na znalezienie miłości w te walentynki - jeśli nie ludzkiej, to może właśnie czworonożnej. Spacer z pieskami ze schroniska to szansa na znalezienie miłości w te walentynki - jeśli nie ludzkiej, to może właśnie czworonożnej.
A może zainteresuje was randka z psami? Promyk zaprasza wszystkich zakochanych w czworonogach na walentynkowy spacer po plaży z podopiecznymi schroniska.

Na Gotyckie Walentynki zaprasza Nadbałtyckie Centrum Kultury. W Centrum św. Jana odbędzie się specjalne walentynkowe wydarzenie, któremu ton nada projekcja kultowego filmu Friedricha Wilhelma Murnaua "Nosferatu - symfonia grozy" z elektro-akustyczną oprawą graną na żywo przez duet Emiter/Żuławy. W ramach Gotyckich Walentynek spod Ratusza Staromiejskiego ruszy Spacer Makabrycznie Miłosny podczas którego będą się przeplatały dwa wątki - makabryczny oraz miłosny. W dodatku pod Centrum św. Jana pojawi się instalacja Małgorzaty Kalinowskiej "Mała śmierć".


Dwa dni po kalendarzowych Walentynkach, w Bunkrze odbędą się studenckie walentynki, czyli połowinki Gdańska. Każdy z uczestników będzie musiał wybrać jedną z trzech opasek na rękę sygnalizujących, że jest się wolnym, zajętym lub otwartym na zabawę. Tego dnia Wydział Remontowy zaprasza na walentynkową burleskę.

Wydarzenia

Studenckie Walentynki - Połowinki Gdańska

20 zł
clubbing / disko, walentynki

Vampires' Rock Valentine's Night

20 zł
clubbing / disko, walentynki

Nieromantyczny Maraton Grozy

38,90 zł
maraton

Nieromantyczny Maraton Grozy

38,90 zł
walentynki, impreza filmowa, projekcje filmowe, maraton

Nieromantyczny Maraton Grozy

39 zł
projekcje filmowe, maraton

Gotyckie Walentynki w św. Janie

0 - 40 zł
walentynki, projekcje filmowe, spacer

Spacer makabrycznie miłosny

10 zł
walentynki, spacer

Instalacja Małgorzaty Kalinowskiej Mała śmierć

walentynki, wystawa

Miłości, gdzie jesteś?

walentynki, spotkanie

Kącik Zadumy - Dzień Uważności i Ciszy Poświęcony Samoukochaniu

150 zł
spotkanie, warsztaty, warsztaty

Wydział Burleskowy VALENTINES

70 zł
teatr tańca, performance

Walentynki na lodowisku z Trojmiasto.pl

20 zł
walentynki, zajęcia rekreacyjne

Walentynki dla Singli: warsztaty ceramiczne

walentynki, warsztaty

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (35)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Ed Sheeran 2024 Gdańsk (6 opinii)

(6 opinii)
344 - 444 zł
pop

Koszykówka: TREFL Sopot - King Szczecin

39 - 59 zł
mecz

Strefa Trojmiasto.pl na Cudawiankach

w plenerze, gry

Katalog.trojmiasto.pl - Nowe Lokale

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Komu, w 2016 roku, prezes TVP próbował wręczyć nagrodę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych za opuszczonymi kurtynami?