• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Tak Reni Jusis rozkręciła Montownię

Magda Mielke
8 marca 2024, godz. 08:00 
Opinie (27)
  • Reni Jusis - Weekend Kobiet w Montowni
  • Reni Jusis - Weekend Kobiet w Montowni
  • Reni Jusis - Weekend Kobiet w Montowni
  • Reni Jusis - Weekend Kobiet w Montowni
  • Reni Jusis - Weekend Kobiet w Montowni

Dzień Kobiet to dobra okazja, aby w towarzystwie przyjaciółek, ukochanej osoby czy samej wyjść na miasto. Choć święto wszystkich pań wypada w piątek, wydarzenia z tej okazji zaplanowano na cały weekend. Niektóre zaś odbyły się już w czwartek. W ramach Weekendu KobietMontowni wystąpiła Reni Jusis. Koncert był darmowy i zebrał sporą - nie tylko żeńską - publiczność.Dzień Kobiet to:

Z okazji Dnia Kobiet w Trójmieście odbywają się specjalne koncerty, imprezy taneczne, spotkania w kobiecym kręgu czy kolacje. To dobry pretekst, aby znaleźć trochę czasu dla siebie i celebrować kobiecość - czy to solo, z przyjaciółkami czy partnerem. Propozycji, jak uczcić ten dzień, jest naprawdę sporo i każdy, a raczej każda z nas, powinien znaleźć coś dla siebie.

IMPREZY I WYDARZENIA Dzień Kobiet - wszystkie wydarzenia

paź 5
Paweł Stasiak z zespołem PapaD
Kup bilet
lis 7
ADELE - Tribute from London by Stacey Lee
Kup bilet

Trzy dni muzycznych doznań w MontowniFood hall Montownia to miejsce, do którego można przyjść nie tylko smacznie zjeść czy na drinka, ale też przestrzeń, w której organizowane są różnego typu wydarzenia - od wystaw, warsztatów i kiermaszów, przez stand-upy i muzykę na żywo, po imprezy specjalne, jak niedawny konkurs jedzenia ostrych papryczek.

Tym razem w food hallu przygotowano dla wszystkich pań Weekend Kobiet, czyli trzy dni pełne muzycznych doznań. Świętowanie rozpoczęło się w czwartek od koncertu Reni Jusis. W piątek odbędzie się Tribute to all the Girls, a w sobotę wieczór jazzowych brzmień podczas Ladies Jam. Na wszystkie wydarzenia obowiązuje wstęp wolny.


Reni Jusis jak dobre winoLata lecą, a Reni Jusis nadal wie, jak porządnie rozkręcić imprezę. Mieszkająca od kilku lat w Trójmieście wokalistka, kompozytorka i producentka jako jedna z pierwszych w naszym kraju spopularyzowała muzykę elektroniczną. W czwartkowy wieczór piosenkarka dała w Montowni energetyczny show i zaprezentowała się w świetnej formie.

Koncert wypełnił przekrój utworów z całej kariery wokalistki, na czele z największym hitem - "Kiedyś cię znajdę". Reni zaśpiewała swoje imprezowe hity, m.in. "Zakręconą" i "Ostatni raz", podczas których znalazły się osoby, które tańczyły pod sceną. Piosenkarka pokazała też nieco inne, bardziej romantyczne oblicze.

Nie da się ukryć, że Reni zrobiła tego wieczora niemałe wrażenie. Błyszczała nie tylko jej sukienka. Piosenkarka jest w świetnej formie - zarówno wokalnej, jak i fizycznej. Nadal zachwyca promienną, dziewczęcą wręcz energią. Trudno uwierzyć, że w tym miesiącu skończy... 50 lat!


Jak na czwartkowy wieczór w Montowni było sporo gości. Food hall odwiedziło wiele pań, które celebrowały już swoje święto, ale odbywały się też inne spotkania towarzyskie. Część gości przyszła specjalnie na koncert Reni Jusis, inni trafili przypadkowo i nieco się zaskoczyli, słysząc przeboje ze swojej młodości.

- Przyszłyśmy z przyjaciółkami na jedzonko i drineczki, aby uczcić już Dzień Kobiet, bo jutro nie możemy się spotkać. Nawet nie wiedziałyśmy nic, że ma tu być jakiś koncert. Ale super się złożyło, lepiej byśmy tego nie zaplanowały - powiedziała Kinga, która świętowała w Montowni Dzień Kobiet wraz z trzema przyjaciółkami.

Wydarzenia

Reni Jusis | Weekend Kobiet w Montowni (14 opinii)

(14 opinii)
pop

Weekend Kobiet w Montowni

jazz, pop, muzyka na żywo

Miejsca

Zobacz także

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (27)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

South Molo Festival - Delfinalia 2024 (5 opinii)

(5 opinii)
105,22 zł
hip-hop, festiwal muzyczny, w plenerze

Paweł Stasiak z zespołem PapaD (1 opinia)

(1 opinia)
120 zł
pop

ADELE - Tribute from London by Stacey Lee

148 zł
pop

Katalog.trojmiasto.pl - Nowe Lokale

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Za symboliczne narodziny bigbitu uważa się gdański koncert: