Wydarzenie

stat

Wendy Lands (1 opinia)

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
27 sierpnia 2017 (niedziela)
godzina:
20:00
miejsce:

Teatr Muzyczny  mapa

adres:
Gdynia, pl. Grunwaldzki 1
bilety:
90 - 140 zł
PATRONAT

Wendy Lands, kanadyjska diva, znakomita wykonawczyni przebojów Władysława Szpilmana po raz pierwszy w Polsce na Ladies' Jazz Festival 2017.Wendy Land zasłynęła występami w kanadyjskiej produkcji musicalu Nędznicy, była dwukrotnie nominowana do nagrody dla najlepszego artysty i za przebój Radia Kanadyjskiego. Rozpoczęła swą artystyczną drogę od fascynacji twórczością Carol King, Keitha Jarretta, Stevie Wondera, Cheta Bakera i Billie Holliday. Zainteresowania muzyczne i sposób interpretacji stawiają artystkę w tym samym szeregu co Norah Jones czy najsławniejsze wykonawczynie utworów Bacharacha. Śpiewa jazz i piękny melodyjny pop.

Wendy Lands jest znana w Polsce przede wszystkim jako fantastyczna wykonawczyni niezapomnianych piosenek Władysława Szpilmana. Na naszym rynku płytę tę wydało w zeszłym roku Polskie Radio. Wydawnictwo zawiera między innymi takie utwory jak "Deszcz" (Someday We Will Love Again) z repertuaru Reny Rolskiej czy "Tak mało Cię znam" (Dancing With Antonio) z repertuaru Sławy Przybylskiej', "Cicha noc" (My Memories Of You) i "Ja jestem Twoja" (Hold Me A Moment) wykonywane przez Irenę Santor oraz "Nie wierzę piosence" (Prisoners Of Evening) śpiewaną przez Hannę Skarżankę.

Po raz pierwszy w Polsce będziemy mogli spotkać się i ocenić tej uznawanej za jedną z ważniejszych artystek w Ameryce na koncercie kończącym tegoroczną edycję Ladies' Jazz Festival.
Elvis - A Little Jazz Conversation
mar 19

poniedziałek, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 20 zł
John Leysner and The Soul mates
mar 31

sobota, godz. 21:00 - 22:00

Sopot,
bilety 30 zł
Kup bilet

W ramach imprezy

Dodaj zdjęcie

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej klikane (7 dni)