Wydarzenie

stat

Wieczór Industrialny (43 opinie)

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
20 sierpnia 2011 (sobota)
godzina:
17:30 - 22:00
miejsce:

Długi Targ  mapa

adres:
Gdańsk, ul. Długi Targ (Główne Miasto)
organizator:
GIWK Sp. z o.o.
bilety:
wstęp wolny
PATRONAT

Wieczór Industrialny to impreza, która będzie zadziwiać i pokazywać nowe oblicza muzyki i tańca. W programie koncerty zespołów wykorzystujących niespotykane rozwiązania artystyczne i specjalnie przygotowany pokaz tańca z ogniem.ALL SOUNDS ALLOWED

To muzycy z Wrocławia, którzy zasłynęli w Polsce udziałem w finale pierwszej edycji programu TVN Mam Talent. "Zespół zajmuje się muzyczną eksploracją oraz recyklingiem miejskich pejzaży i odpadów przemysłowych". Gra z użyciem wiertarek, pił mechanicznych i innych sprzętów użytkowych.


Arshenic to wizytówka trójmiejskiego gotyku. Grając muzykę alternatywną z pogranicza hard rocka i melodyjnego metalu, zatruł serca fanów nie tylko z pomorza. Zespół powstał w 2005 roku, występował z takimi zespołami jak Closterkeller, Artrosis, Ceti, obecnie promuje swoją pierwszą płytę.Bremenn - zespół z Lublina, istniejący od 1995 roku. Podczas koncertu towarzyszą im widowiska z szerokim wykorzystaniem wizualizacji, efektów świetlnych, scenografii oraz scen aktorskich. Grupa wykorzystuje niecodzienny image kojarzący się ze sceną muzyki industrialno-metalowej. Występowali na wielu festiwalach muzyki alternatywnej oraz w programach komercyjnych, takich jak KUBA WOJEWÓDZKI.


Pokaz tańca z ogniem - grupa Salamandra.

Impreza Odbywać się będzie na Długim Targu w okolicach Zielonej Bramy.
bilety 5 zł
bilety 110 zł
przedsprzedaż 95 zł

Zdjęcia

  Dodaj zdjęcie

  Opinie (43)

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij

  Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

  Najczęściej klikane (7 dni)