Wydarzenie

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2014 - Gdynia

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
12 stycznia 2014 (niedziela)
miejsce:
Gdynia
organizator:
ZMCh Polska YMCA Centrum
bilety:
wstęp wolny
PATRONAT

Gdyński sztab "Gdynia dla Orkiestry" w ramach aukcji WOŚP ma zaszczyt zaprosić państwa do wylicytowania wyjątkowych rzeczy jak np. Kolacja z Posłem Robertem Biedroniem w dowolnym mieście Polski, Kolację z Januszem Palikotem, Brylantową Kartę VIP do Wrocławskiego Aquaparku, ekskluzywny zegarek marki AZTORIN SPORT DIVER LIMITED oraz SUPER KOMPUTER od CDPROJEKT RED & NVIDIA.Pamiątki na licytacje przekazał również Rzecznik Praw Dziecka Pan Marek Michalak oraz Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Pan Bronisław Komorowski, który przekazuje Znaczek z okazji 455 lat Poczty Polskiej wraz z dedykacją, jak i Minister Spraw Zagranicznych Radosław Sikorski, który przekazuje Kubek z rozparzaczem wraz z pokrywką opatrzoną autografem. Orkiestrę wspiera również Pan Jarosław Wałęsa, który na licytacje przekazuje pióro oraz Wicemarszałek Sejmu RP, Pani Maria Pańczyk-Pozdziej, która przekazuje na aukcje Godło Senatu RP oraz wizytówkę opatrzoną autografem.

Na uwagę zasługują również przedmioty, które trafiły od znanych osobistości jak zdjęcie przepasane autografem od Rogera Federera czy Rękawice MMA od Tomasza "Gorilla" Drwala, które także opatrzone są autografami.

Jednocześnie osoby, które wylicytują jeden z przedmiotów będą mogły poczuć się jak miejscy strażnicy gdyż Straż Miejska m.st. Warszawy na licytacje przekazała kalendarz wraz z Mandatownikiem, kibice jak i fani sportu mogą wylicytować piłkę od Zbigniewa Bońka wraz z autografem. Na licytacji mamy również zdjęcia z autografami polskich gwiazd oraz kalendarz z wizerunkiem rozebranych kobiet jak i trumna wraz ze statuetką "Lotnicy dla WOŚP" przekazaną przez Dowódcę 21. Bazy Lotnictwa Taktycznego Pana płk. Dypl. pil. Ireneusza Starzyńskiego. Na uwagę zasługuje również Prywatny Koncert Chóru Marynarki Wojennej oraz udział w Szkoleniu Poligonowym "LEADERSHIP" przekazaną przez Akademie Marynarki Wojennej. Dla fanów motoryzacji gratką będzie kalendarz Mercedes-Benz od BMG GDYNIA na bieżący rok.

Podczas 21. Finału nasz sztab zebrał ponad 251 000zł w tym blisko 91560 zł przez aukcje internetowe, dzięki którym zajęliśmy 2 gie miejsce sprzedając 195 przedmiotów w tym bursztynową kulę o wartości surowców przewyższającej 20000zł, bezcenną kolację z Januszem Palikotem oraz wiele innych.

Kilka wybranych aukcji:
1. Super Komputer od CDProjekt Red i Nvidia
2. BRYLANTOWA KARTA VIP do AQUAPARKU we Wrocławiu
3. Ekskluzywne zegarki od Apart
4. REJS JACHTEM AKADEMII MARYNARKI WOJENNEJ
5. TRUMNA od ZPD LINDNER
6. Zestaw piśmienniczy od Nowego Ministra Finansów
7. Pióro od Jarosława Wałęsy
8. WYCIECZKA PO TERMINALU DCT GDAŃSK
9. Prezydent RP Bronisław Komorowski - ZNACZEK
10. Piłka z autografem od Zbigniewa Bońka
11. Autograf od samego Rogera Federera
12. AMW i NASA -długopis, którym można pisać w kosmosie
13. AMW - UDZIAŁ W SZKOLENIU POLIGONOWYM "LEADERSHIP"
14. Radio Plus - rejs radiowym jachtem flagowym IKAR
15. Kolacja z Januszem Palikotem, w twoim domu
16.Kolacja z Robertem Biedroniem w dowolnym miejscu w Polsce

Link do naszych aukcji: aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=27289540


Pierwsza edycja biegu NA RATUNEK organizowanego w Gdyni na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W tym roku tematem przewodnim finału oraz biegu będzie zbiórka pieniędzy na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. W biegu udział weźmie Tomasz Karolak, który również poprowadzi licytację gadżetów oraz podarunków związanych ze sportem i Orkiestrą!

Dystans biegu: 3,33 km Trasa poprowadzona będzie po Bulwarze Nadmorskim, natomiast start oraz meta umiejscowione będą przy restauracji F. Minga (przy rybkach) Ze względu na krótki czas organizacji biegu nie mogliśmy zapewnić pakietów startowych uczestnikom. Dlatego bieg ma charakter "FOR FUN"!

Pokażcie, że potrafimy się zjednoczyć! Pojawcie się na Bulwarze 12 stycznia o godzinie 11:45 w POMARAŃCZOWYCH KOSZULKACH!
Bieg "Na Ratunek" otworzy para popularnych aktorów:
Katarzyna Figura oraz Tomasz Karolak!

Organizatorzy: - Sztab WOŚP "Gdynia dla Orkiestry" przy YMCA Gdynia (ul. Żeromskiego 26) - Klub Sportowy Tri-Team Rumia- patronat merytoryczny - GOSiR Gdynia - partner wspierający organizowanie

Informacje na temat biegu pod adresem www.facebook.com/events/575944052486796/?ref_newsfeed_story_type=regular

Finał w Sopocie

YMCA Gdynia, miasto Sopot oraz Alfisti Północ mają przyjemność zaprosić Państwa na wystawę i konkurs aut klasycznych, historycznych oraz sportowych, który odbędzie się w Sopocie na Placu Zdrojowym. Wspólnie z Alfisti Północ imprezę prowadzić będą "Bartosz i Samuel o samochodach".

Startujemy 12 stycznia o godzinie 12:00. Pokaz oraz wystawa aut odbędzie się w trzech różnych kategoriach: auta klasyczne, historyczne oraz sportowe.

Na specjalnie przygotowanej scenie odbędą się licytacje oraz wręczenie nagród w wyżej wymienionych kategoriach. Impreza odbędzie się dzięki wsparciu YOUNGTIMERS Trójmiasto, FSO Pomorze, oraz dzięki licznym sponsorom.

Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/1426566764241815/1435795903318901/?notif_t=plan_mall_activity

O godzinie 10:00 na Molo startujemy ze strefą militarną gdzie odbędzie się pokaz pojazdów wojskowych oraz przejażdżki czołgiem Merida T55-AM i ciągnikiem BAT-M również zapraszamy na pokazy pierwszej pomocy sopockiego WOPR.

Dodatkowo tego dnia w Krzywym Domku oraz na Placu Przyjaciół Sopotu odbędą się licytacje poprowadzone przez Prezydenta Miasta Sopotu oraz będzie możliwość skorzystania ze sklepu z gadżetami WOŚP.

W tym roku z ramienia sztabu "Gdynia dla Orkiestry" będzie działać 700 wolontariuszy.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.GdyniaDlaOrkiestry.pl oraz zapraszamy na śledzenia nas pod adresem www.facebook.com/GdyniaDlaOrkiestry

Przeczytaj także

 • Macie już plany na rodzinny weekend?
  10 stycznia 2014 (85 opinii)

  W ten weekend zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i jak zwykle przy tej okazji, odbędzie się sporo rodzinnych atrakcji. Ale najbliższe dni to także inne wydarzenia, które warto...

Zdjęcia

  Dodaj zdjęcie

  Opinie (9)

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
  13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
  zamknij

  Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

  - jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

  Najbliższe podobne imprezy

  Kalendarz imprez

  kalendarz

  Najczęściej czytane

  Zdjęcia z imprez