• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Wielkie rozdawanie choinek w Galerii Zaspa

6 grudnia 2022 

Coraz bliżej święta! Galeria Zaspa, jak co roku w tym wyjątkowym czasie, przygotowała dla swoich klientów gwiazdkowe niespodzianki. Do 24 grudnia na stoisku przy głównym wejściu do Galerii można kupić wymarzoną choinkę, natomiast w sobotę 10 grudnia otrzymamy drzewko w prezencie za dokonane tego dnia zakupy.Święta Bożego Narodzenia to czas obdarowywania najbliższych i wspólne spędzanie radosnych chwil. Galeria Zaspa postanowiła umilić swoim klientom zakupowe szaleństwo, a także podziękować im za kolejny wspólny rok.

W sobotę 10 grudnia każdy, kto w sklepach i punktach usługowych Galerii Zaspa dokona zakupów na kwotę minimum 100 zł i okaże paragon na stoisku promocyjnym przy głównym wejściu do Galerii, otrzyma w prezencie choinkę w doniczce wraz z życzeniami. W ten sposób Galeria Zaspa towarzyszyć będzie swoim klientom również w święta.

Do rozdania jest 200 świątecznych drzewek, a akcja potrwa od godziny 10 do godziny 16 lub do wyczerpania zapasów.

Atrakcje dla najmłodszych w sobotę 10 grudniaW tym samym czasie Galeria Zaspa zadba też o najmłodszych. Podczas gdy rodzice rzucą się w zakupowy wir, dzieci będą mogły wziąć udział w specjalnych świątecznych warsztatach. Tuż obok stoiska z drzewkami, w iście bożonarodzeniowej scenografii i atmosferze, wysłannik Świętego Mikołaja i jednocześnie ekspert w tworzeniu świątecznych dekoracji, uroczy elf, pomoże milusińskim w stworzeniu niepowtarzalnych zawieszek na choinkę. Ponieważ elf jest eko, to materiały wykorzystane do produkcji ozdób również będą w pełni ekologiczne. Dodatkowo, dzieci będą miały okazję stworzyć nietuzinkowe kartki świąteczne, które z pewnością wywołają uśmiech nie tylko na twarzy małych artystów, ale także obdarowanych osób.

Fajerwerki do kupienia po świętach w Galerii ZaspaO oprawę sylwestra klienci Galerii Zaspa będą mogli zadbać między 29 a 31 grudnia. W tych właśnie dniach na miejscu stoiska z choinkami pojawi się punkt z fajerwerkami.

Ostatni miesiąc roku to czas promocji świątecznych, których nie zabraknie także w Galerii Zaspa. Specjalne okazje przygotowały sklepy dla swoich klientów, m.in. Rossmann, Pepco, KiK, RTV Euro AGD, czy Intermarche. Okolicznościowe słodycze znajdziemy w cukierniach Sowa, Raszczyk, Szydłowski - i tam także zamówimy świąteczne wypieki.

Galeria Zaspa (dawne ETC Gdańsk) to miejsce codziennych, wygodnych zakupów zlokalizowane w gdańskiej dzielnicy Zaspa. To najstarsze centrum handlowe w Trójmieście znajdujące się na terenie dawnego lotniska we Wrzeszczu, którego początki sięgają lat 20. XIX w. Dzięki modernizacji klienci Galerii Zaspa mogą komfortowo robić codzienne zakupy, a odpowiedni dobór markowych sklepów i punktów usługowych umożliwia załatwienie wszystkich spraw w jednym miejscu. Na dwóch piętrach Galerii Zaspa znajduje się 30 lokali handlowo-usługowych oraz jedna wyspa na parterze budynku. W częściach wspólnych dostępne są miejsca wypoczynku z kanapami. W Galerii Zaspa można także zadbać o kondycję w nowoczesnym klubie fitness Calypso oraz skorzystać z usług medycznych, które oferuje Centrum Diagnostyczne Synevo. Do dyspozycji Klientów jest 185 naziemnych miejsc parkingowych oraz stojaki rowerowe.

Więcej informacji: www.galeriazaspa.pl

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Wydarzenia

Ogród Świateł (68 opinii)

w plenerze, pokaz

Dubioza Kolektiv

rock / punk

III Bal Równych Szans

bal, imprezy i akcje charytatywne

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Z jakiego utworu pochodzą słowa: "Tu wszystko się kończy i zaczyna: Gdańsk, Sopot, Gdynia" ?