Wydarzenie

stat

Women Voice & Beat

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
10 września 2017 (niedziela)
godzina:
21:00
miejsce:

Teatr BOTO  mapa

adres:
Sopot, Bohaterów Monte Cassino 54B
bilety:
35 zł , ulgowy 30 zł
PATRONAT

Projekt Women Voice & Beat tworzą związana z Gdańskiem Kasia Kadłubowska - perkusistka, performerka i marimbafonistka oraz pochodząca z Izreala perkusistka - Ayelet Ori Benita. Ich muzyczna przyjaźń zaczęła się w trakcie Tamburi Mundi Festival for Deama Drumming we Frybugu (Niemcy).Kasia i Ayelet zostały zaproszone do udziału w tym międzynarodowym projekcie wraz z kilkunastoma innymi perkusistkami z całego świata. Obie postanowiły kontynuować współpracę, czego efektem jest projekt "WOMEN VOICE AND BEAT" tworzący most pomiędzy tradycyjną muzyką antyczną, żydowską i arabską a muzyką klasyczną i tradycyjnym folkiem słowiańskim. 

Kasia Kadłubowska jest perkusistką silnie związaną ze sceną klasyczną, współczesną i eksperymentalną. Występuje jako solistka oraz w zespołach muzyki klasycznej, współczesnej, elektronicznej oraz popularnej. Specjalizuje się w grze na wibrafonie - melodycznym instrumencie perkusyjnym, który zaistniał dopiero w latach 50′ XX wieku. 

Ayelet Ori Benita jest etniczną perkusistką, która czerpie z muzyki - głównie pieśni - arabskiej, żydowskiej i antycznej. Podtrzymuje tradycję gry na jednym z najstarszych instrumentów - bendirze

Zapraszamy na stronę projektu: http://bit.ly/2rWnMTo

***
BILETY: 35/30 zł
Bilety online: http://teatrboto.bilety.interticket.pl/

Przeczytaj także

  • Koncertowy wrzesień. Przegląd wydarzeń
    29 sierpnia 2017 (12 opinii)

    Jesienią koncertowa machina zaczyna pracować szybciej. Wrześniowe wydarzenia ucieszą m.in. bywalców niewielkich klubowych koncertów, ale nie tylko.

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najczęściej klikane (7 dni)