Wydarzenie

World Music Nocą - Trio Mandili
impreza odwołana

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
11 maja 2017 (czwartek)
godzina:
19:00
miejsce:

Parlament  mapa

adres:
Gdańsk, Świętego Ducha 2
bilety:
80 zł , w przedsprzedaży 70 zł - szczegóły w opisie
Z żalem informujemy, że z powodu bardzo niskiego zainteresowania biletami zdecydowaliśmy się odwołać koncert zespołów Trio Mandili & Laboratorium Pieśni. Decyzja została podjęta przez organizatora, celem uniknięcia dużych strat finansowych. Zwrot pieniędzy za zakupione wcześniej bilety otrzymają Państwo w miejscu zakupu. Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Agencja Perspektywy
Zapraszamy na koncert zespołów Trio Mandili & Laboratorium Pieśni w ramach cyklu World Music Nocą. Tym razem na nasz wieczór dedykowany będzie pięknym pieśniarkom, które wyśpiewają nam wiele cudownych historii z różnych stron świata. Trio Mandili to trzy zjawiskowe Gruzinki, które zaprezentują nam muzyczny folklor rodem z gór Kaukazu.

Tradycyjne pieśni krajów słowiańskich, bałkańskich i skandynawskich to z kolei domena Laboratorium Pieśni, trójmiejskiej grupy pieśniarek, która również wystąpi podczas naszego koncertu. Takie zestawienie spowoduje, że po zapadnięciu majowego zmroku Klub Muzyczny Parlament w całości wypełni się magicznym, kobiecym śpiewem...
Zapraszamy na trzecią edycję World Music Nocą!!

TRIO MANDILI (Gruzja) folk gruziński:
Piękne głosy, niesamowite harmonie, uroda, naturalność, bezpretensjonalność i oczywiście wielki talent. Tym trzy młode dziewczyny z Gruzji tworzące Trio Mandili w 2014 roku zawojowały świat po tym, jak opublikowały w sieci nakręcony komórką filmik, na którym śpiewają piosenkę "Apareka". Kolejne nagrania z "muzycznych spacerów" dziewczyn zaczęły cieszyć się ogromną popularnością. Wykonując ludową gruzińską muzykę z użyciem tylko jednej gitary, Trio Mandili zdobyło serca milionów fanów na świecie, co jest swoistym fenomenem. Trzy skromne studentki z Gruzji zrobiły coś z potrzeby chwili, odnosząc niespodziewany sukces.https://www.facebook.com/triomandili.band/videos/959316380867224/
https://www.youtube.com/watch?v=zMTwB5iI3uE

LABORATORIUM PIEŚNI (Gdańsk) etno/muzyka tradycyjna:
Grupa trójmimejskich pieśniarek śpiewających tradycyjnie, w wielogłosie pieśni: ukraińskie, bałkańskie, polskie, białoruskie, a także gruzińskie, skandynawskie i wiele innych. Pieśni świata wykonują zarówno a capella, jak i przy akompaniamencie bębnów szamańskich i innych etnicznych instrumentów (m.in. shruti box, dzwonków, przeszkadzajek, fletu, kalimby, mis, gongu), wnosząc w pieśni tradycyjne nową przestrzeń improwizacji głosowych, inspirowanych dźwiękami natury, często intuicyjnych, dzikich, kobiecych. Materiał pieśniarski przechodzi swoistą drogę ze źródła: pieśni są zazwyczaj przywożone z różnych regionów Polski, Europy i Świata przez członków zespołu, następnie zostają opracowywane w procesie warsztatowym i na próbach, by w końcu ukazać się w nowej odsłonie - tradycyjnej lub wzbogaconej, aranżowanej.

https://www.facebook.com/laboratoriumpiesni/videos/1041625182554958/
https://www.youtube.com/watch?v=04fEWQOwUD4

Partnerzy: Lokaah, Bedeker Hostel, Hotel Oliwski, Iwant Travel
Patroni Medialni: Perspektywa Kultury, Trojmiasto.pl, Trójmiasto - wydarzysie.pl, Radio Gdańsk, Folk24, Etnosystem.pl, Nowe idzie od morza, Wywrota.pl

Organizator
Agencja Artystyczna Perspektywy
www.agencjaperspektywy.pl
Kontakt:
jakub@agencjaperspektywy.pl
Informacja o biletach:
dostępne on-line na InterTicket Polska:
https://www.interticket.pl/program/trio-mandili-laboratorium-piesni-world-music-noca-2757
oraz
W jednym z poniższych stacjonarnych punktów sprzedaży:
Gdynia InfoBox- GDYNIA GŁÓWNA - Świętojańska 30
Greckie Biuro Podróży Barkost - GDYNIA - ul. Świętojańska 100
Biuro Podróży El Globo - SOPOT - ul. Podjazd 9
Stowarzyszenie Turystyczne Sopot - SOPOT - Plac Zdrojowy 2
Biuro Turystyczne "Dunaj" - LĘBORK - ul. Targowa 11
Agencja Podróży i Turystyki Holidays - GDAŃSK - ul. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan)

Przeczytaj także

  • Koncertowy maj. Gdzie się wybrać?
    27 kwietnia 2017 (16 opinii)

    Juwenalia, znane nazwiska na halowych koncertach oraz kilkanaście występów klubowych - polecamy trójmiejskie koncerty w maju.

Dodaj zdjęcie

Opinie (3)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Najbliższe podobne imprezy

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez