Wydarzenie

stat

Wszech-Mocne-Granie (1 opinia)

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
10 grudnia 2017 (niedziela)
godzina:
19:00
miejsce:

Klub Ucho  mapa

adres:
Gdynia, Świętego Piotra 2
bilety:
20 zł
PATRONAT

"Wszechmocne Granie" to nowa cykliczna impreza, która będzie organizowana co roku w grudniu w Gdyni. Tegoroczna, a zarazem pierwsza, odsłona to "mocne uderzenie" spod znaku metalu i jednocześnie prezentacja nowych, jeszcze "świeżych" wydawnictw płytowych: Malchusowskiego "Ur" i IND-owskiego "Lucernarium".Podkarpacki MALCHUS jako metalowy kwartet działa nieprzerwanie od 13 lat, grając muzykę progresywno-metalową. W swoim dorobku posiada 5 wydanych płyt, w tym 3 zagranicą ("Didymos" - Australia, "Caput Mundi" - Wielka Brytania, "The Evil House" - USA). Zespół zdobywał doświadczenie koncertowe na scenach klubów w całym kraju, jak również na festiwalach zagranicznych, takich jak "Elements of Rock" w Szwajcarii, "Rock for Eternity" w Holandii i "Fryfest" w Czechach. Aktualnie Malchus promuje płytę "UR", której premiera miała miejsce 2 października br.

Trójmiejski rockowo-metalowy kwintet I.N.D., który ma na koncie 3 wydawnictwa: "Przyjdź" (2008), "In Nomine Dei" (2011) oraz "Lucernarium" (2017), zaprezentuje muzykę z elementami progresji - pełną pasji, tajemniczości, delikatności i zarazem mocy, przyprawioną etnicznymi frazami. Niebanalne teksty, melodyjne refreny, zmiany rytmu i tempa, gitarowe kawalkady, przestrzenne sola w połączeniu z żeńskim wokalem dają słuchaczowi możliwość zanurzenia się w bezkresną muzyczną podróż. Grupa zagrała wiele koncertów u boku takich artystów mocnego uderzenia jak 2Tm2,3, Luxtorpeda, a ostatni raz na Przystanku Woodstock 2017.
Podczas WszechMocnego Grania wystąpi także grupa z Warszawy - ROYAL AGE, która tworzy autorską, szeroko rozumianą muzykę metalową z przesłaniem. Zespół rozpoczął działalność na początku 2015 roku, a we wrześniu 2017 nagrał EP. Grupa łączy wiele gatunków muzyki metalowej. W jej twórczości najczęściej słychać wpływy muzyki doom metalowej, a miejscami trash i death metalu. Kapela miesza ciężkie brzmienia, kultywuje wartości chrześcijańskie, oddaje chwałę Bogu energetyczną bezkompromisową muzyką i poruszającymi tekstami.

Wstęp: 20 zł (bezpośrednio przed koncertem)
Schizma, The Lowest, Black Palate
mar 23

piątek, godz. 19:00 - 23:00

Gdynia,
bilety 30 zł
XVI Festiwal Gramy
kwi 14-15

sobota - niedziela, godz. 10:00 - 20:00

Gdynia,
bilety 15 zł
ulgowy 10 zł
Dodaj zdjęcie

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej klikane (7 dni)