• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Wygraj darmową salę na studniówkę w Olivia Star

15 kwietnia 2024 
Opinie (1)
Polonez na 34. piętrze na długo pozostanie w pamięci przyszłych maturzystów. Na zdj. studniówka IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku. Polonez na 34. piętrze na długo pozostanie w pamięci przyszłych maturzystów. Na zdj. studniówka IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku.

Olivia Star, jedno z popularnych miejsc na bal studniówkowy w Trójmieście w 2024 roku, wychodzi z propozycją do przyszłorocznych maturzystów. 18 kwietnia zorganizowany zostanie Dzień Otwarty, dając tym samym możliwość obejrzenia wyjątkowych wnętrz 34. piętra, zapoznania się z ofertą studniówkową, a przede wszystkim... wygrania darmowej sali do organizacji balu maturalnego w roku 2025!Studniówka w chmurachNagroda wydaje się jeszcze bardziej cenna, biorąc pod uwagę wyjątkowość miejsca - 34 piętro Olivia Star to prawdziwa perełka wśród trójmiejskich przestrzeni eventowych. Wysokie na sześć metrów, panoramiczne okna oferują widok na Zatokę Gdańską i całe Trójmiasto, rozświetlone tysiącem świateł. Wyobraź sobie zachwyt, gdy ty i twoi znajomi bawicie się na parkiecie, a za oknami rozpościera się widok, o którym po prostu nie sposób zapomnieć.

Najwyższe piętro północnej Polski to jednak nie tylko najpiękniejszy widok, ale także zachwycające, eleganckie wnętrza dopracowane w każdym szczególe, doskonała akustyka i oświetlenie, wyjątkowe menu oraz profesjonalna obsługa, dbająca o każdy detal wieczoru.

Olivia Star to idealne miejsce na organizację wymarzonej studniówki. Olivia Star to idealne miejsce na organizację wymarzonej studniówki.

Zobacz na żywo salę na 34. piętrze Olivia Star!Już bardzo niebawem, bo 18 kwietnia, Olivia Star zaprasza wszystkich przyszłorocznych maturzystów na Dzień Otwarty. To doskonała okazja, aby zobaczyć na własne oczy salę i dowiedzieć się więcej o ofercie, która spełni wszelkie oczekiwania podczas jednego z najważniejszych dni w życiu każdego ucznia szkoły średniej. Na uczestników czeka mile spędzony czas w strefie chill out z takimi atrakcjami, jak muzyka DJ'a czy fotobudka 360°, a - co najważniejsze... konkurs z bardzo wyjątkową nagrodą!

Wygraj darmową salę na studniówkę!Szkoła, która zbierze najwięcej głosów podczas czwartkowych Dni Otwartych, wygra zupełnie darmową salę na studniówkę organizowaną w 2025 roku! Podobnie, jak podczas ostatnich Dni Otwartych, zorganizowanych 11 listopada 2023 roku, na 34 piętrze Olivia Star, organizator spodziewa się bardzo wysokiej frekwencji.

Każdy obecny ma prawo do oddania jednego głosu na wybraną szkołę.

Wszyscy zainteresowani mogą zapisać swoją szkołę poprzez e-mail: sales@oliviastar.pl.

Dni Otwarte odbędą się 18 kwietnia, w godzinach od 16 do 20, a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi jeszcze w tym samym dniu.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Wydarzenia

Dzień otwarty na 34. piętrze Olivia Star! Wygraj darmową salę na studniówkę Twojej szkoły! ️

dni otwarte

Miejsca

Opinie (1) 1 zablokowana

  • Akurat sam wynajem sali jest tani

    Tam dużo kosztuje catering i wszystkie dodatki

    • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

South Molo Festival - Delfinalia 2024 (5 opinii)

(5 opinii)
105,22 zł
hip-hop, festiwal muzyczny, w plenerze

Paweł Stasiak z zespołem PapaD (1 opinia)

(1 opinia)
120 zł
Kup bilet
pop

ADELE - Tribute from London by Stacey Lee

148 zł
Kup bilet
pop

Katalog.trojmiasto.pl - Nowe Lokale

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Spotkania Literackie "Odnalezione w tłumaczeniu" odbywają się: