Wydarzenie

stat

XX-lecie Grupy MoCarta (3 opinie)

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
21 października 2017 (sobota)
godzina:
20:15
miejsce:

Scena Teatralna NOT  mapa

adres:
Gdańsk, Rajska 6
organizator:
Impresariat 34art
bilety:
85-115 zł
PATRONAT

Grupa MoCarta wystąpi w Gdańsku z programem jubileuszowym pod tytułem "Dzieła wybrane". Muzyczną wiązankę, na którą składa się repertuar z dwudziestu lat, jak zawsze dopełnią anegdoty i żarty.21 marca 2015 roku Grupa MoCarta obchodziła dwudzieste urodziny. Z tej okazji w Teatrze Polskim w Warszawie odbył się uroczysty koncert jubileuszowy kwartetu i jego Przyjaciół. Mimo że ani Prezydent, ani Minister Kultury nie przyznali członkom Grupy MoCarta okolicznościowych odznaczeń, wydarzenie to odbiło się szerokim echem i wzbudziło życzliwe zainteresowanie publiczności w całej Polsce.

W czasie koncertu w Gdańsku artyści zaprezentują nagrania archiwalne z pierwszego występu kwartetu oraz najważniejsze i najlepsze utwory zespołu. Jak zawsze muzyczne wiązanki będą okraszone anegdotami z artystycznego życia członków Grupcy MoCarta. Zapowiada się wieczór pełen muzycznych wrażeń, pełen lekkości i dobrego humoru.

Dzięki najnowocześniejszym zdobyczom techniki swój wirtualny udział potwierdzili: Piotr Bałtroczyk, Artur Andrus oraz GrupoMoCarciątka.

Jak podaje Dom Aukcyjny Sotheby's, największą wartość mają dziś skrzypce wybudowane w XVIII wieku przez Antonio Stradivariego. Wiele lat nabierały szlachetnego brzmienia. Upływ czasu sprawił, że dziś są doskonałe.

Czy muzycy Grupy MoCarta, podobnie jak legendarne instrumenty, z wiekiem stają się coraz lepsi?

Proponujemy to sprawdzić.

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie (3)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej klikane (7 dni)