Wydarzenie

XX-lecie Grupy MoCarta

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
21 października 2017 (sobota)
godzina:
20:15
miejsce:

Scena Teatralna NOT  mapa

adres:
Gdańsk, Rajska 6
organizator:
Impresariat 34art
bilety:
85-115 zł
PATRONAT

Grupa MoCarta wystąpi w Gdańsku z programem jubileuszowym pod tytułem "Dzieła wybrane". Muzyczną wiązankę, na którą składa się repertuar z dwudziestu lat, jak zawsze dopełnią anegdoty i żarty.21 marca 2015 roku Grupa MoCarta obchodziła dwudzieste urodziny. Z tej okazji w Teatrze Polskim w Warszawie odbył się uroczysty koncert jubileuszowy kwartetu i jego Przyjaciół. Mimo że ani Prezydent, ani Minister Kultury nie przyznali członkom Grupy MoCarta okolicznościowych odznaczeń, wydarzenie to odbiło się szerokim echem i wzbudziło życzliwe zainteresowanie publiczności w całej Polsce.

W czasie koncertu w Gdańsku artyści zaprezentują nagrania archiwalne z pierwszego występu kwartetu oraz najważniejsze i najlepsze utwory zespołu. Jak zawsze muzyczne wiązanki będą okraszone anegdotami z artystycznego życia członków Grupcy MoCarta. Zapowiada się wieczór pełen muzycznych wrażeń, pełen lekkości i dobrego humoru.

Dzięki najnowocześniejszym zdobyczom techniki swój wirtualny udział potwierdzili: Piotr Bałtroczyk, Artur Andrus oraz GrupoMoCarciątka.

Jak podaje Dom Aukcyjny Sotheby's, największą wartość mają dziś skrzypce wybudowane w XVIII wieku przez Antonio Stradivariego. Wiele lat nabierały szlachetnego brzmienia. Upływ czasu sprawił, że dziś są doskonałe.

Czy muzycy Grupy MoCarta, podobnie jak legendarne instrumenty, z wiekiem stają się coraz lepsi?

Proponujemy to sprawdzić.

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie (3)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Najbliższe podobne imprezy

Minione podobne imprezy

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez