Wiadomości

stat

Za 10 tysięcy like'ów zrobię dla ciebie...

Tak wyglądała realizacja przegranego zakładu w Mewie Towarzyskiej

"Jeżeli zbierzemy X like'ów na Facebooku, to..." - nowa moda mediów społecznościowych trafiła do sopockich klubów. A konkretnie do Mewy Towarzyskiej zobacz na mapie Gdańska, której menadżerka stanie w piątek za barem w nietypowym stroju. Początek imprezy o 21, ale nieoficjalnie wiadomo, że gwóźdź programu pojawi się "na scenie" przed północą.Ekipa z Mewy Towarzyskiej umieściła w sieci taki apel.
Ekipa z Mewy Towarzyskiej umieściła w sieci taki apel. fot. Mewa Towarzyska
A zaczęło się od dziewczynek proszących o szczeniaka...
A zaczęło się od dziewczynek proszących o szczeniaka... mat. prasowe

Akcja Mewy:

podoba mi się, klikam i idę 48%
to już passe (ale pójdę zobaczyć) 12%
to szowinizm, nie idę 40%
zakończona Łącznie głosów: 526
"Jeśli do 11/10 uzbieramy 10 tysięcy like'ów, nasza menadżerka stanie z nami w weekend na barze w szpilkach i bikini. Pomóżcie!" - takie ogłoszenie pojawiło się pod zdjęciem na fanpage'u Mewy Towarzyskiej 23 września. I choć sama Mewa ma "zaledwie" 8 tysięcy fanów, to Rita Aniołowska, menadżerka Mewy już pokornie przygotowuje strój plażowy i stosowne buty. Zdjęcie polubiło już 10.169 internautów.

- Ze stresu kompletnie się rozłożyłam i będę chyba biegać z gilem po pas - śmieje się Rita Aniołowska. - A najgorsze jest to, że ja nie potrafię chodzić w szpilkach! Z początku zakład opiewał na tysiąc lajków. Ale szybko stwierdziłam, że to za mało. Podbiłam stawkę do dziesięciu tysięcy. Z początku wydawało się, że mi się upiecze. Zdjęcie zebrało około pięciu tysięcy kliknięć i fala się zatrzymała. Ale krok po kroku dobiliśmy do limitu i trzeba będzie spełnić warunki zakładu.

Moda na zbieranie lajków hula po internecie nie od dziś. Zaczęło się od dwóch dziewczynek, którym ojciec obiecał kupno szczeniaka, jeśli zbiorą milion kliknięć na "fejsie". Zdjęcie piorunem obiegło świat, a dziewczyny (prawdopodobnie) cieszą się z wyczekanego zwierzęcia. Potem poszła fala. Za milion lajków ktoś miał się z kimś przespać, a ktoś inny dostać pozwolenie od żony na przelot z Australii do Londynu na mecz piłki nożnej.

W pewnym momencie pojawił się nawet ironiczny napis: "Moja żona mówi, że jeżeli zdobędę milion lajków, dostanę swoje jądra z powrotem. Ponieważ jeżeli ktoś musi zdobyć milion lajków, aby żona mu na coś pozwoliła, ewidentnie nie ma jaj".

I choć w zbieraniu lajków nie ma nic złego, to dlaczego kobieta (znów) musi się rozbierać, żeby przykuć uwagę społeczeństwa?

- Jest dużo nagości dookoła - tłumaczy Rita. - Jesteśmy sopockim klubem, zaraz obok jest plaża. Nie uważam, żeby bikini było czymś niestosownym. Ale żeby nie było, już szykuję słodką zemstę na chłopakach. To nie będzie nagość, bo kobiety nie są takie prymitywne jak faceci. Zemsta jednak najlepiej smakuje na chłodno, więc pozwólcie, że najpierw ochłonę.

To kolejny viral, który przykuł uwagę zaskakująco dużej liczby internautów. Na początku roku inny klub z Monciaka - Dream Club zobacz na mapie Gdańska - chwalił się seks-taśmą, nagraną podobno w windzie Krzywego Domku. I choć żadnej seks-taśmy nie było, to akcja promocyjna się udała, a o imprezie "Oczy szeroko zamknięte" w Dream Clubie huczała cała internetowa Polska. Kto będzie następny?

Opinie (186) 22 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

22

czerwca

Lato zaczyna się #wGdyni. C... Gdynia, Plaża Gdynia Śródmieście

22

czerwca

Festiwal Kolorów Nocy Święt... Gdańsk, Plac Zebrań Ludowych

30

czerwca

Ucho Prezesa czyli Scheda Sopot, Opera Leśna

Kultura

Udany koncert plenerowy na Politechnice Gdańskiej
Udany koncert plenerowy na PG
Poznaj Gdańsk z Lokalnymi Przewodnikami i Przewodniczkami
Poznaj Gdańsk z nowej perspektywy

Kulinaria

Nowe lokale: pizza, risotto, tacos i pierogi
Nowe lokale: pizza, risotto, tacos i pierogi
Okiem dietetyka: wędliny sklepowe pod lupą
Okiem dietetyka: wędliny sklepowe

Planuj z nami tydzień

Wygraj bilety,
sprawdź nasze konkursy

    Najczęściej czytane

    Sprawdź się

    W sezonie przedświątecznym przez Trójmiasto przejeżdżają Mikołaje: