Wydarzenie

stat

Zakończenie Klasycznego Sezonu 2017 (3 opinie)

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
15 października 2017 (niedziela)
godzina:
15:00 - 17:00
miejsce:

Stadion Energa Gdańsk  mapa

adres:
Gdańsk, Pokoleń Lechii Gdańsk 1 (Letnica)
bilety:
wstęp wolny

W niedzielne popołudnie 15 października motoryzacyjne klasyki z całego Pomorza oficjalnie zakończą sezon 2017 . Kolejny zlot dobrych maszyn w blasku zachodzącego słońca będzie miał charakter pikniku. Wstęp jest bezpłatny.
Jesienne zamknięcie sezonu to jedna z pozycji, która na stałe wpisała się w kalendarz miłośników motoryzacji z Trójmiasta. Od kilku lat imprezy organizowane przez grupę "Trójmiasto, klasycznie" cieszą się niesłabnącą popularnością. Każdorazowo na zloty przyjeżdża kilkaset zabytkowych egzemplarzy, które są podziwiane przez tysiące odwiedzających.

Tradycyjnie już, klasyki zaparkują na przystadionowym parkingu, na który wjadą wyselekcjonowane egzemplarze. Przypomnijmy, że w zlocie mogą wziąć udział pojazdy, które zostały wyprodukowane do roku 1989 włącznie albo produkcja danego modelu musiała rozpocząć się w tym lub wcześniejszym roku. Na teren zlotu - bez patrzenia w metrykę - wjadą wszystkie konstrukcje naszych rodzimych marek.

Podobnie jak w poprzednich edycjach tej imprezy, zwiedzający mogą się spodziewać szerokiej reprezentacji Mercedesów, dużych i małych Fiatów, Skód, Trabantów, Volvo czy amerykańskich krążowników szos.

Impreza rozpocznie się o godz. 15 i potrwa tylko dwie godziny.

Przy bramkach wjazdowych od kierowców pobierane będzie symboliczne 5 zł. Dla odwiedzających wstęp jest darmowy.

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie (3)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej klikane (7 dni)