Zenek Martyniuk rozgrzał sopocki parkiet do czerwoności

Zenek Martyniuk - "Przez twe oczy zielone":

Król disco polo, Zenek Martyniuk, wystąpił w piątkowy wieczór w klubie ID Sopot, gdzie porwał publiczność do tańca i śpiewania. Fani usłyszeli swoje ulubione, największe przeboje. Atmosfera była szampańska, a uczestnikom uśmiechy nie schodziły z twarzy przez cały wieczór.Nadchodzące imprezy w Trójmieście


Wydarzenie zapowiadaliśmy w naszym Kalendarzu imprez oraz w Planuj Tydzień - czytaj zawsze w czwartki o godzinie 10.

Czy lubisz disco polo?

Zobacz wyniki (1649)
Proste teksty i wpadające w ucho rytmiczne melodie - disco polo to gatunek muzyki, który można lubić lub nie. Jednak trudno odmówić mu popularności. Zaskakująco często można zauważyć też prawdziwość twierdzenia "nikt nie słucha, każdy zna". W piątkowy wieczór w klubie ID Sopot znaleźli się tacy, którzy nie tylko znają, ale także słuchają. I bawią się przy tym wyśmienicie.

Zenon Martyniuk to jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce, przy którego piosenkach szaleją tysiące. Bez przebojów Martyniuka na pewno wiele osób nie jest w stanie wyobrazić sobie imprezy, a jego piosenki w portalu YouTube mają dziesiątki milionów wyświetleń. Na swoje koncerty przyciąga tłumy. Sporo osób zebrało się również w Sopocie, by bawić się w rytm ulubionych melodii.

Czytaj też: O Boże, Bożenko! Bracia Figo Fagot - koncert bez hamulców

Początkowo parkiet w klubie rozgrzewali DJ-e, by jakiś czas po godzinie 23 na schodach zjawił się piosenkarz, przywitany przez zebranych głośnymi brawami i skandowaniem: "Zenek, Zenek!". Bez zbędnych wstępów wokalista rozpoczął wieczór. Tym razem na scenie towarzyszył mu Krzysztof Sandecki grający na saksofonie, który instrumentalnie uzupełniał znane wszystkim melodie. Dźwięk instrumentu był raczej schowany, czasem ginął wśród głośnej muzyki i śpiewu, ale być może był to celowy zabieg.

Relacje z imprez w TrójmieścieWśród zebranych były osoby w każdym wieku: studenckim, które szalały na parkiecie, przez fanów w średnim wieku, którzy niczym nie ustępowali młodszym w tanecznych pląsach, aż po nieco starszych, którzy również nie odmawiali sobie przyjemności bujania się w rytm skocznej muzyki.

Aplauz publiczności na początku koncertu

Podczas występu nie mogło zabraknąć największych hitów, na które wyraźnie czekała rozochocona sopocka publiczność. Wspólnie z liderem grupy Akcent zebrani śpiewali więc bez pomyłki słowa piosenek "Przekorny los", "Życie to są chwile", "Pszczółka Maja", czy oczywiście najgoręcej chyba odebranego "Przez twe oczy zielone". Klubowe światła, neony i dym podkręcały gorącą atmosferę w klubie, która nie opadła ani przez sekundę.

Muzyka Zenka Martyniuka ma na pewno mnóstwo swoich wielbicieli jak i zaciętych przeciwników. Jednak wokaliście nie można odmówić umiejętności przeprowadzenia doskonałego show. Fani zawsze mogą mieć pewność, że znajome piosenki usłyszą w dokładnie takim wydaniu, jak na nagraniach. Do tego świetny kontakt z publiką, nieustanne podkręcanie temperatury w klubie i niespożyte pokłady energii - to wszystko sprawia, że twórczość Zenka Martyniuka zapewnia jego fanom udany i radosny wieczór. I taki też był występ w Sopocie.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (193)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »

Wydarzenia

Olivia Stars - Daria Zawiałow
Olivia Stars - Daria Zawiałow
pop
lis 27
sobota, g. 18:00
Gdańsk, Olivia Star Top
Jarmark Bożonarodzeniowy
Jarmark Bożonarodzeniowy
jarmark
lis 19-24.12
g. 12:00 - 20:00
Gdańsk, Targ Węglowy
KRÓL
KRÓL
pop
lis 27
sobota, g. 20:00
Gdańsk, Stary Maneż

Kulinaria

Nowe Lokale

Sprawdź się

Sprawdź się

Który znany tenor zaśpiewał w Trójmieście w asyście Akademickiego Chóru Uniwersytetu Morskiego w Gdyni?