- 1 Mystic Festival bojkotowany (223 opinie)
- 2 Młoda aktorka o odważnym serialu HBO (27 opinii)
- 3 Drag queens opanowały 100cznię (91 opinii)
- 4 Gwiazdy dopisały w Sopocie (72 opinie)
- 5 Świętuj Dzień Dziecka z Trojmiasto.pl (13 opinii)
- 6 Tłumy na Trójmiejskim Marszu Równości (948 opinii)
O tej aktorce z Trójmiasta będzie głośno. Katarzyna Z. Michalska w nowym serialu
"Krew" - telewizja Polsat zapowiedziała właśnie nowy serial w konwencji thrillera. Wśród obsady aktorskiej pojawi się Katarzyna Z. Michalska, córka znanej pary artystycznej z Trójmiasta - aktorki Doroty Kolak oraz dyrektora Teatru Muzycznego w Gdyni Igora Michalskiego - i blisko związana z Teatrem Wybrzeże. O czym będzie serial?
Nowy serial Polsatu z trójmiejskim akcentem
Rodzinny spokój zburzy śmierć matki Laury, głównej bohaterki (w tej roli Vanessa Aleksander) i jej siostry Alicji (którą zagra Katarzyna Z. Michalska). Laura po wielu latach wraca do rodzinnego miasta. Na miejscu okazuje się jednak, że nic nie jest takie, jakim się wydawało. Kobieta spotyka na swojej drodze ludzi, którzy budzą trudne wspomnienia. Niebawem bohaterka zaczyna szukać prawdziwej przyczyny śmierci matki (w matkę wcieli się Małgorzata Foremniak).
Reżyserem "Krwi" jest Marcin Ziębiński, znany m.in. z takich produkcji jak "Znaki", "Dublerzy", "Komisarz Mama", "Banksterzy". Za zdjęcia odpowiada Tomasz Dobrowolski ("Druga szansa", "Sługa narodu", "Kowalscy kontra Kowalscy"). Serial produkuje Polot Media.
W obsadzie znajdą się również m.in. Ireneusz Czop, Piotr Trojan i Piotr Głowacki.
Kim jest Katarzyna Z. Michalska?
Katarzyna pochodzi z aktorskiej rodziny: jest córką Doroty Kolak i Igora Michalskiego. Studiowała we wrocławskiej filii PWST w Krakowie. Pracowała w Teatrze Współczesnym im. E. Wiercińskiego we Wrocławiu. W 2012 roku dołączyła do zespołu Teatru Wybrzeże w Gdańsku.
Ma na koncie udział w takich produkcjach filmowych jak: "Miasto 44", "Johnny" czy "Jak pokochałam gangstera". Aktorkę można zobaczyć również w spektaklach Teatru Wybrzeże, w którym to, jak mówi w wywiadach, "spędziła swoje dzieciństwo". Gra m.in. w "Awantura w Chioggii", "Niezwyciężony", "Plac Bohaterów", "Śmierć Iwana Iljiacza", "Żabusia" czy "Wsopotwzięci".
Opinie wybrane
-
2023-05-16 12:31
Super, Kaśka! Gratulacje.
- 16 11
-
2023-05-16 12:33
Super! Gratuluję ci Kasiu i życzę wielu sukcesów!
- 12 11
-
2023-05-16 13:06
Pewnie skończy żywort jak serial "Belle epoque" (2)
Co prawda innej stacji, ale polsat podobnie jak TVN nie mają wystarczająco dużo możliwości i środków, żeby zrobić naprawdę dobry, wciągający serial
- 11 4
-
2023-05-16 15:35
Maja wystarczajaco wiele srodków by zrobic cos dobrego ale szkoda im po prostu kasy ich wudzowie ogladaja trudne sprawy itp (1)
a przekaz to typowa szczujnia POlityczna wiec niema sensu sie wysilac na cos ambitnego bo tego nie docenia .Najlepiej sie im przedaje nienawisc POlityczna i narodowa i najtanszym kosztem
- 9 4
-
2023-05-16 22:42
Racja
- 2 2
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.