Wiadomości

Zorganizuj urodziny w Strefie Rozrywki Galerii Metropolia

Strefa Rozrywki w Galerii Metropolia to wiele różnorodnych imprezowych i kulinarnych przestrzeni, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Na zdjęciu: Stacja Food Hall.
Strefa Rozrywki w Galerii Metropolia to wiele różnorodnych imprezowych i kulinarnych przestrzeni, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Na zdjęciu: Stacja Food Hall. fot. mat. prasowe

Urodziny to dla wielu wyjątkowy dzień. Jedni lubią go spędzać w domu w gronie najbliższych, inni w restauracji, a jeszcze inni w imprezowych lokalach. Jednym z takich miejsc jest Strefa Rozrywki w Galerii Metropolia. To bogata w różnorodne atrakcje i czynna do późnych godzin wieczornych przestrzeń, w której znajdą coś dla siebie dzieci, młodzież, studenci oraz dorośli.Strefa Rozrywki w Galerii Metropolia - poznaj wszystkie miejsca

Urodziny to szczególny dzień w roku, który niektórzy planują na długo wcześniej. Jeśli decydujemy się na organizację większego spotkania w domu, musimy się jednak liczyć z czasochłonnymi przygotowaniami oraz tym, co dla wielu jest największym problemem - sprzątaniem po imprezie. Jeszcze inni zwyczajnie nie mają warunków, w których mogliby ugościć większą liczbę osób.

Te problemy znikają, gdy decydujemy się zorganizować urodziny na mieście. Z pomocą przychodzi wielofunkcyjna Strefa Rozrywki w położonej w centrum Wrzeszcza, świetnie skomunikowanej Galerii MetropoliaMapka, do której dojedziemy autem (na klientów czekają parkingi), autobusem oraz SKM.

Urodzinki dla najmłodszychOpcji dla maluchów w Strefie Rozrywki jest wiele. Począwszy od dużego placu zabaw Honolulu, czyli ponad tysiącmetrowej sali wypełnionej zabawkami i basenem z kulkami, przez kino Helios, w którym można obejrzeć popularne filmy i bajki dla najmłodszych, aż po warsztaty taneczne organizowane przez studio tańca Siemanko - więcej informacji tutaj.

- Taneczne urodzinki to nowa, coraz bardziej popularna forma przyjęcia urodzinowego. Wykwalifikowani instruktorzy naszego studia przygotują choreografię do ulubionej piosenki solenizanta, zadbają o świetną zabawę wszystkich gości, a przyjęcie urodzinowe podsumują profesjonalnym nagraniem wideo - mówi nam pracownik studia tańca Siemanko.
Za dodatkową opłatą można zamówić m.in. tort, balony z helem, dekorację tematyczną, medale dla uczestników warsztatów czy malowanie twarzy.

Co ważne, dzieci, które biorą udział w tanecznych urodzinkach oraz bawią się na terenie Honolulu, przebywają pod opieką opiekunów oraz instruktorów, dzięki czemu ich rodzice spokojnie mogą udać się np. na zakupy lub do restauracyjnego zagłębia w Galerii Metropolia, czyli Stacji Food Hall.

Kolejnym urodzinowym pomysłem są warsztaty kulinarne dla najmłodszych w The kitchen, świetnie wyposażonym, największym w Trójmieście studiu, w którym pod okiem szefów kuchni każdy może opanować sztukę gotowania. Regularnie są tu organizowane zajęcia dla dzieci, które mają do dyspozycji wielką salę i wsparcie kulinarnych ekspertów. Więcej informacji o warsztatach w The kitchen - tutaj.

Urodzinki organizuje również centrum U7, w ramach których instruktorzy m.in. nauczą dzieci grać w kręgle, a ekipa zadba o jedzenie, napoje oraz dyplomy dla uczestników. Na miejscu czeka na małych gości siedemnaście torów bowlingowych, pięć stołów bilardowych i cztery stanowiska do gry w darts. Więcej informacji tutaj.

Centrum U7 organizuje imprezy urodzinowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Centrum U7 organizuje imprezy urodzinowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. fot. mat. prasowe

Dla młodzieży i studentówMłodzież, studenci oraz wszyscy miłośnicy aktywnego spędzania czasu mają w Strefie Rozrywki w czym wybierać. Zabawę można np. zacząć w największej w Polsce arenie do laserowego paintballu, czyli Laser Wars. Do wyboru są dwa pakiety urodzinowe, w których skład, oprócz wspólnej gry (istnieje możliwość wynajęcia animatora w przebraniu Dartha Vadera), wchodzą m.in. przekąski, napoje oraz rezerwacja stolika. Oprócz tego można dokupić pizzę czy tort. Więcej informacji tutaj.

Ci, którzy kochają adrenalinę, powinni zwrócić uwagę na Crazy Carts, pierwszą w Polsce atrakcję inspirowaną driftem. Uczestnicy mają do dyspozycji aż cztery rodzaje pojazdów poruszających się po zamkniętym torze, pozwalających na wejście w kontrolowany poślizg, czyli właśnie tzw. drift. Więcej informacji na temat urodzinowych imprez tutaj.

Zaś fanów wirtualnych gier skusić może Kinguin Esports Lounge, jedyne tego typu miejsce w Polsce, gdzie znajdziemy ponad 70 świetnie "uzbrojonych pecetów", mnóstwo gier i konsoli. To idealna miejscówka na drużynowe zmagania, ale też urodzinowy wieczór przy napojach i dobrym jedzeniu.

Ci, którzy po tych emocjach poczują głód, mogą udać się do wspomnianej Stacji Food Hall, jednej z największych kulinarnych przestrzeni w Trójmieście.

- Food Hall to ponad 20 restauracji, w których serwowane są najlepsze przysmaki z całego świata. Zróżnicowana oferta gastronomiczna zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających gości. Przestrzeń ta wraz z jej konceptami kulinarnymi stanowi doskonałe dopełnienie do urodzinowych wydarzeń organizowanych na terenie Strefy Rozrywki - mówi reprezentująca Galerię Metropolia Natalia Adamska.

Inspirujący wieczór dla dorosłychStrefa Rozrywki to nie tylko atrakcje dla młodych - odnajdą się tu również dorośli, którzy lubią spędzać wieczory w ciekawych miejscach, przy smacznym jedzeniu i napojach.

Na urodzinowe spotkanie warto wybrać się do Peronu 5 w Stacji Food Hall, który składa się z dwóch przylegających do siebie przestrzeni, z czego jedna to elegancka sala bankietowa o powierzchni aż 130 mkw. Znajduje się tu m.in. bar z szeroką ofertą alkoholi. Elastyczna aranżacja miejsc siedzących pozwala na organizację różnorodnych wydarzeń, a dodatkową atrakcją są wysokie witryny okienne, z których rozpościera się piękny widok na panoramę Gdańska.

Jeśli mamy ochotę na mniej zobowiązującą zabawę, koktajle i kraftowe piwa, możemy przenieść się do położonego tuż obok Funky Monkey Bar, który zaskakuje nietuzinkowym wystrojem. Są tu m.in. wygodne fotele, wbudowany wagon SKM, a z głośników leci klubowa muzyka. Uwadze imprezowiczów poleca się również Beach Bar na dachu Galerii Metropolia. Tutaj także można zorganizować wydarzenie tematyczne, w tym m.in. urodziny. W każdej z wymienionych przestrzeni można zarezerwować stolik i mieć go tylko do własnej dyspozycji.

Zaś ci, którzy lubią połączyć imprezy okolicznościowe z nowym doświadczeniem, powinni zwrócić uwagę na ofertę studia The Kitchen, gdzie pod okiem szefa kuchni można się nauczyć gotować i przy okazji dobrze bawić z bliskimi, by na koniec zasiąść do wspólnie przygotowanego posiłku. Tutaj też zorganizujemy urodzinową degustację alkoholi i live cooking.

Po uczcie w The Kitchen lub w jednym z wielu restauracyjnych punktów na terenie food halla, można spalić kalorie w Centrum U7, gdzie do wyboru są trzy imprezowe pakiety dla dorosłych. Różnią się czasem gry oraz rodzajem alkoholi i przekąsek. Zainteresowani więcej informacji znajdą tutaj.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

08

listopada

Mikromusic Gdańsk, Stary Maneż

Kultura

Rysownicy z Trójmiasta komentują protest
Rysownicy z Trójmiasta komentują protest
Piorunująca siła opresji. O spektaklu "Experyment" według Zimbardo
O spektaklu "Experyment" według Zimbardo

Kulinaria

Jedzenie na telefon: test trzech pizzerii z Trójmiasta
Jedzenie na telefon: test trzech pizzerii
Bary i puby komentują obecną sytuację
Bary i puby komentują obecną sytuację

    Najczęściej czytane

    Sprawdź się

    W serii albumów "Fot. Kosycarz - Niezwykłe zwykłe zdjęcia" znajdziemy zdjęcia: