Wydarzenie

stat

(re)Konstrukcje - mappingowe pokazy obraz - światło - dźwięk

data:
1 sierpnia - 2 września 2018
godzina:
21.00
miejsce:

Hewelianum  mapa

adres:
Gdańsk, Gradowa 6
bilety:
wstęp wolny
PATRONAT

(re)Konstrukcje - mapping w Centrum Hewelianum! Zapraszamy na trójwymiarowy pokaz video mappingu na ścianie budynku Wozowni Artyleryjskiej.W każdy weekend (od piątku do niedzieli) do końca wakacji. Pokazy odbywają się o godz. 21.00, 21.15, 21.30, 21.45 (każdego dnia weekendu cztery ośmiominutowe pokazy).

Przygotowane przez Hewelianum widowisko to fascynująca podróż po historii rozwoju architektury obronnej na ziemiach polskich.

Podczas pokazu to budynek - w tym przypadku Wozownia Artyleryjska, "staje się aktorem". Jej konstrukcja stanowi nie tylko tło obrazu, lecz bierze aktywny udział w widowisku.

Przygotujcie się na mocne wrażenia. W otoczeniu nocy, przy świetle gwiazd, w imponującym formacie.

Główny plac Centrum Hewelianum przy Wozowni Artyleryjskiej
Wstęp wolny!

Dodatkowo, o godz. 22.00 zapraszamy na mapping pn. "Fabryka statków - Gdańsk", przygotowany przez artystę multimedialnego Marka Zygmunta, opowiadający o dziedzictwie Gdańska, Stoczni i Solidarności. Widowisko odbywa się jako piąty pokaz po mappingu "(re)Konstrukcje".

Przeczytaj także

  • Planuj tydzień: festiwale i zabawa w plenerze
    9 sierpnia 2018 (11 opinii)

    Pogoda nadal nas rozpieszcza, więc w nadchodzącym tygodniu warto postawić na imprezy plenerowe, choć nie zabraknie ciekawych propozycji i dla tych, którzy wolą bawić się pod dachem. Przed...

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najczęściej klikane (7 dni)