• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Demontują znany klub w Sopocie

osa
10 listopada 2023, godz. 15:00 
Opinie (78)

Z końcem października klub HAH w Sopocie zakończył działalność. Nie jest to ostateczne zamknięcie: dyskoteka powróci za jakiś czas, ale w zupełnie nowej lokalizacji. Obecnie w budynku przy Mamuszki 21Mapka trwa akcja demontażowa - wkrótce rozpocznie się tu remont.  Niedawno sopocki klub po ośmiu latach działalności poinformował swoich stałych bywalców, że czeka ich tymczasowe rozstanie. Lokal musi poszukać dla siebie nowej przestrzeni, bo w budynku, w którym się do niedawna mieścił, szykuje się większy remont, a jego rezultatem będzie nowa restauracja oraz lokale usługowe.

Obecnie trwają prace demontażowe: zniknął zewnętrzy letni ogródek, a ze środka wynoszone są pozostałości po HAH-u. O tym, że jeszcze do niedawna odbywały się tu nocne imprezy, świadczą resztki ozdób, m.in. kula dyskotekowa, neony i plakaty.Przypomnijmy, że budynek przy Mamuszki 21 ma długą imprezową historię. To właśnie tutaj kiedyś mieścił się według wielu legendarny Enzym. Tu na przełomie wieków odbywały się wydarzenia, które wyprzedziły swoje czasy, m.in. piana party czy pokazy drag queen. Każdy był mile widziany bez względu na przekonania czy orientację. W 2015 r. niewielki budynek przejął HAH, który starał się powrócić do atmosfery z czasów Enzymu. Jest jednak wielce prawdopodobne, że era szalonych nocnych dyskotek w tym miejscu skończyła się na dobre.

Za to ci, którzy chcą się pobawić w tym klimacie, zawsze mogą wybrać się do gdańskiej siedziby HAH-u przy ul. Malarzy 86Mapka. Ten lokal działa bez zmian.
osa

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (78)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

South Molo Festival - Delfinalia 2024 (5 opinii)

(5 opinii)
105,22 zł
hip-hop, festiwal muzyczny, w plenerze

Paweł Stasiak z zespołem PapaD (1 opinia)

(1 opinia)
120 zł
Kup bilet
pop

ADELE - Tribute from London by Stacey Lee

148 zł
Kup bilet
pop

Katalog.trojmiasto.pl - Nowe Lokale

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Zespół Apteka nagrał piosenkę z Trójmiastem w tle. O jaki utwór chodzi?