Wiadomości

stat

Ewa Farna wystąpiła dla młodzieży w Ergo Arenie

Ewa Farna nawiązała świetny kontakt z młodą publicznością.
Ewa Farna nawiązała świetny kontakt z młodą publicznością. fot. Dominik Staniszewski/Trojmiasto.pl

"Niećpa" to cykl imprez profilaktycznych, w które co roku angażuje się inna gwiazda polskiej sceny muzycznej. W tej odsłonie udział bierze Ewa Farna. W piątkowy wieczór piosenkarka wystąpiła przed młodzieżą w Ergo Arenie. Był to pełen pozytywnej energii koncert, który niósł ze sobą ważne przesłanie.W przeciwieństwie do poprzednich edycji, tegoroczne wydarzenie odbyło się nie w Gdynia, a w Ergo Arenie. Była to pozytywna zmiana, dzięki której pod sceną - zamiast rzędów krzesełek - znalazło się miejsce do zabawy. Frekwencja dopisała, na co miały wpływ szkolne autobusy, które przywiozły na koncert uczniów z Trójmiasta i okolicznych miejscowości. W ten sposób na widowni znalazła się głównie młodzież. Osób, które przyszły na koncert prywatnie było znacznie mniej, jednak również można było je spotkać.

Koncert zapowiadaliśmy w naszym Kalendarzu imprez i cyklu Planuj Tydzień - czytaj w każdy czwartek.

Przed występem Ewy Farnej młodzież miała okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat szkodliwości używek, ustrzegania się uzależnień, szukania pomocy i wychodzenia z nałogu. Na scenie pojawił się też rockowy zespół STO% z Piotrkiem Nagielem. Jest już tradycją, że to właśnie ten artysta rozgrzewa publiczność przed występem gwiazdy wieczoru, a także wykonuje swoją najbardziej znaną piosenkę pt. "Stop pijanym kierowcom".

Pojawienie się gwiazdy wieczoru spotkało się z dużym entuzjazmem jej fanów, którzy momentalnie znaleźli się pod sceną. Trzeba przyznać, że młodzież w wieku szkolnym okazała się być publicznością wyjątkowo wdzięczną. Chętnie współpracowała z piosenkarką i doskonale znała słowa wszystkich jej piosenek. Nie zabrakło też uniesionych w górę symboli serca i spontanicznych wyznań miłości ze strony fanów.
- Bardzo się cieszę, że tu jesteście. W Trójmieście pewnie macie dużo innych ciekawych rzeczy do roboty, a wybraliście właśnie mój koncert. Dzięki wielkie - przywitała się Ewa Farna.
Ewa na scenie zachowywała się bardzo żywiołowo, a zarazem swobodnie. Chętnie nawiązywała kontakt z rozentuzjazmowaną publicznością, ze śmiechem komentowała swoje sceniczne wpadki i bez oporów żartowała m.in. o swojej obecnej sylwetce. Wydawać by się mogło, że to nie koncert krajowej gwiazdy, a raczej dobrej koleżanki ze szkolnej ławki. Pewnie dlatego Farnej z taką łatwością przychodzi zjednywanie sobie młodej publiczności.

Niespodzianką wieczoru był też duet piosenkarki z Patrykiem - fanem z Kołobrzegu, który dzień wcześniej wyznał na antenie znanej rozgłośni radiowej, że jego największym marzeniem jest zaśpiewanie razem z Ewą. Radiostacja postanowiła zrobić chłopakowi niespodziankę i umożliwić mu to podczas piątkowego koncertu.

Więcej koncertów znajdziesz w naszym Kalendarzu imprez


Tego wieczoru zgromadzona w Ergo Arenie publiczność miała okazję usłyszeć wszystkie największe przeboje Ewy Farnej. Piosenkarka wykonała m.in. utwory "Cicho", "Bez Łez", "Ewakuacja", "Na Ostrzu", "Bumerang", "Wszystko albo Nic" oraz najnowszy hit "Echo". Podobnie jak Margaret kwestię profilaktyki potraktowała raczej zdawkowo, za to chętnie dzieliła się z fanami anegdotami dotyczącymi poszczególnych utworów.

- Cieszę się, że w tym roku podczas "Niećpa" wystąpiła Ewa Farna - powiedziała nam 12-letnia Małgosia, która na piątkowe wydarzenie przyjechała ze swoją klasą. - Razem z moimi koleżankami uwielbiamy Ewę i bardzo podoba nam się jej najnowsza piosenka. Oczywiście, to żeby nie brać używek też jest ważne, ale to koncert był najfajniejszą częścią tego wieczoru.
Koncert zdecydowanie przypadł do gustu młodej publiczności, która wywołała piosenkarkę na bis. Ewa z nieukrywaną radością wyszła na scenę, żeby wykonać jeszcze kilka pożegnalnych piosenek.

Ewa razem z publicznością wykonała piosenkę "Ewakuacja".

Opinie (18) 3 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

17

stycznia

Głośna Noc - Betlejem w Gdyni Gdynia, Gdynia Arena

24

stycznia

Kazik & Kwartet Proforma Gdańsk, Stary Maneż

27

stycznia

Pink Floyd History Gdynia, Gdynia Arena

Kultura

New York Times: dzieła zrabowane przez nazistów w Muzeum Narodowym w Gdańsku
NYT: o dziełach zrabowanych przez nazistów
Prace dyplomowe studentów ASP do oglądania w Zbrojowni Sztuki
Prace dyplomowe studentów ASP

Kulinaria

Z własnym pojemnikiem na zakupy spożywcze? Kiedy sprzedawca może odmówić
Z własnym pojemnikiem na zakupy
Jemy na mieście: Fresh Gordon - burgery do poprawki
Jemy na mieście: burgery Fresh Gordon

Planuj z nami tydzień

Cugowski, Szpak i Kwiatkowski, Grupa MoCarta i Betlejem w Gdyni. Planuj tydzień
Planuj tydzień: dużo ciekawych imprez

    Najczęściej czytane

    Sprawdź się

    Bigbit to inaczej: