• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Gwiazda "Diuny" w Gdańsku! Co Jason Momoa tu robi?

osa
14 maja 2024, godz. 19:00 
Opinie (76)
Jason Momoa niespodziewanie zawitał do Gdańska, gdzie prawdopodobnie kręcił zdjęcia do swojego nowego programu. Jason Momoa niespodziewanie zawitał do Gdańska, gdzie prawdopodobnie kręcił zdjęcia do swojego nowego programu.

Nie lada niespodziankę zrobił swoim polskim fanom Jason Momoa, słynny aktor znany z takich filmów jak "Aquaman", "Liga Sprawiedliwości""Diuna". We wtorek przyleciał do Gdańska. Prawdopodobnie kręci tu sceny do swojego nowego programu. Plotki także głoszą, że planuje kupić luksusowy jacht od jednej z gdańskich stoczni.Jason Momoa na jachcie i w restauracji w Gdańsku. Mamy zdjęcia! Jason Momoa na jachcie i w restauracji w Gdańsku. Mamy zdjęcia!

Tego nazwiska chyba nie trzeba przestawiać miłośnikom hollywoodzkiego kina robionego z rozmachem. Jason Mamoa ma na koncie kilka głośnych ról. Wystąpił m.in. w dwóch częściach Aquamana, "Diunie", "Lidze sprawiedliwości", "Szybkich i wściekłych 10", a ostatnio w "Kaskaderze". Zagrał także w bijącej rekordy popularności "Grze o tron", gdzie wcielił się w wojowniczego męża Daenerys, Khala Drogo oraz wysokobudżetowym w serialu "See" dla Apple TV+.

Nie tylko Depeche Mode na Przymorzu. Światowe gwiazdy Nie tylko Depeche Mode na Przymorzu. Światowe gwiazdy "przyłapane" w Trójmieście

Urodzony w Honolulu 44-latek jednak nie tylko Hollywood żyje. Kręci też własne programy: "The Climb", który opowiada historię wspinaczy-amatorów przechodzących serię fizycznych i psychicznych testów oraz "On The Roam" ("Na szlaku odkryć") - podróżuje w nim po świecie i poznaje fascynujących ludzi oddanych swojej pasji.

  • Jason Momoa wystąpił również w pierwszej części "Diuny".
  • Momoa zagrał główną rolę w dwóch częściach opowieści o Aquamanie.

Co Jason Momoa robi w Gdańsku?


O przyjeździe gwiazdy dał nam znać anonimowy informator. Szczegóły wizyty są owiane tajemnicą, ale dowiedzieliśmy się, że we wtorek spędzał czas na terenie jednej z gdańskich stoczni.

Wg naszych informacji aktor kręcił w Gdańsku materiał do nowego sezonu swojego programu.

osa

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (76)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

South Molo Festival - Delfinalia 2024 (5 opinii)

(5 opinii)
105,22 zł
hip-hop, festiwal muzyczny, w plenerze

Paweł Stasiak z zespołem PapaD (1 opinia)

(1 opinia)
120 zł
Kup bilet
pop

ADELE - Tribute from London by Stacey Lee

148 zł
Kup bilet
pop

Katalog.trojmiasto.pl - Nowe Lokale

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Jak nazywa się gala mody i bursztynu, która raz w roku organizowana jest przez Międzynarodowe Targi Gdańskie?