• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Jason Momoa i Dariusz Michalczewski na jednym ringu w Gdańsku

Alicja Olkowska
17 maja 2024, godz. 09:15 
Opinie (66)
Jason Momoa i Dariusz Michalczewski spotkali się na bokserskim ringu, choć do treningu ostatecznie nie doszło. Były za to rozmowy, a potem wspólna kolacja. Jason Momoa i Dariusz Michalczewski spotkali się na bokserskim ringu, choć do treningu ostatecznie nie doszło. Były za to rozmowy, a potem wspólna kolacja.

Jason Momoa wyjechał już z Gdańska i obecnie przebywa wraz z ekipą filmową w Londynie. Podczas trzydniowej wizyty kręcił we współpracy ze stocznią Sunreef Yachts zdjęcia do nowego sezonu programu "On the roam" ("Na szlaku") - zobacz zdjęcia, które tylko my mamy. Mimo napiętego grafiku, spotkał się z Dariuszem Michalczewskim, słynnym pięściarzem. Do treningu na ringu jednak nie doszło, za to udało się zdobyć cenny autograf.Co Jason Mamoa robił w Gdańsku?


Trzydniowa, niespodziewana wizyta znanego aktora owiana była tajemnicą. Udało nam się jednak dowiedzieć, że Jason Momoa przybył do Gdańska kręcić kolejny sezon programu, w którym opowiada o ludziach oddanych swojej pasji. Ważną rolę odegrała tu firma produkująca luksusowe jachty, Sunreef Yachts: zdjęcia odbywały się nie tylko w stoczni, ale również na morzu na pokładzie supernowoczesnej łodzi.

Jason Momoa na jachcie i w restauracji w Gdańsku. Mamy zdjęcia! Jason Momoa na jachcie i w restauracji w Gdańsku. Mamy zdjęcia!

  • Jason Momoa i Dariusz Michalczewski spotkali się na bokserskim ringu, choć do treningu ostatecznie nie doszło. Były za to rozmowy, a potem wspólna kolacja.
  • Jason Momoa podpisał rękawice bokserskie, które trafią na aukcję charytatywną.

Bohater kina akcji z prawdziwego zdarzeniaWyróżniający się niesamowitą muskulaturą Jason Momoa słynie z zamiłowania do sportu. Nie bez powodu otrzymuje role walecznych mężczyzn i superbohaterów. Np. w "Grze o tron" był nieustraszonym wojownikiem Khalem Drogo, w "Aquamanie" pół-bogiem rządzącym podwodnym światem, zaś w "Diunie" Duncanem Idaho, doświadczonym Mistrzem miecza i żołnierzem. Gdy przygotowywał się do roli Conana Barbarzyńcy, ćwiczył po 6 godzin dziennie.

Boks również nie jest mu obcy, więc jest szansa, że miał o czym rozmawiać podczas spotkania z Dariuszem Michalczewskim. Ponoć był pod wrażeniem zwycięskich pasów Tigera oraz jego sportowej historii.Aktor podpisał również rękawice bokserskie, które zostaną zlicytowane w szczytnym celu.

- Spotkanie odbyło się w firmie Sunreef. Podpisane przez Jasona Mamoę rękawice pójdą na licytację charytatywną, a wszystkie pieniądze zostaną przekazane na chore dzieci lub leczenie jednego chorego dziecka. To jest jeszcze do ustalenia. Jason był pod wrażeniem pasów Darka i jego historii czy nawet zdjęć naszego mistrza na terenie siłowni. Później odbyli kolację z właścicielem firmy Sunreef Francisem Lappem i rodzinami - zdradził nam manager Dariusza Michalczewskiego, Przemek Żukowski.
- To spotkanie łączy dwa światy: sport i sztukę filmową, które obaj reprezentujemy z dumą.
Następnym razem zrobimy mały trening Jasonem Momoą - napisał pod swoim zdjęciem na Instagramie Dariusz Michalczewski.

Oni powiedzieli Oni powiedzieli "tak" w Trójmieście. Kto znany wziął tu ślub?

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (66)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Ed Sheeran 2024 Gdańsk (6 opinii)

(6 opinii)
344 - 444 zł
pop

Koszykówka: TREFL Sopot - King Szczecin

39 - 59 zł
mecz

Strefa Trojmiasto.pl na Cudawiankach

w plenerze, gry

Katalog.trojmiasto.pl - Nowe Lokale

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Co łączy Rihannę z 12. edycją Open'era?