• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Koncert Dawida Podsiadły. Wielka scena na stadionie już powstaje

MGR
28 maja 2024, godz. 18:50 
Opinie (141)

Już w ten weekend Dawid Podsiadło zawładnie gdańskim stadionemMapka. Wielka scena już powstaje, a fani zacierają ręce na wyjątkowe widowisko w rytmie uwielbianych piosenek. Koncerty odbędą się 1 i 2 czerwca. Niektóre bilety wróciły do puli możliwej do zakupu. Jednak warto się spieszyć.



IMPREZY I WYDARZENIA Te koncerty przed nami. Sprawdź na co się wybrać

14. NDI Sopot Classic
cze 29-7.07
14. NDI Sopot Classic
Kup bilet
lip 15-24
Chopin nad wodami Motławy
Kup bilet


Podsiadło wyprzedał dwukrotnie stadion w Gdańsku



Czy lubisz piosenki Dawida Podsiadły?

To kolejny wielki koncert Dawida Podsiadły. Wokalista jest obecnie jednym z najpopularniejszych polskich artystów i jako jeden z nielicznych wyprzedaje koncerty: nieważne, czy jest to kameralna Opera Leśna, czy ogromny Stadion Narodowy. Bilety na dwa zapowiedziane koncerty muzyka, wyprzedały się zaledwie w kilkadziesiąt minut, a sprzedaż ich ruszyła na jesień.

Jego koncerty to fenomen ostatnich lat. Jego koncert na Stadionie Narodowym przyciągnął ponad 80 tys. widzów, a zainteresowanie jego muzyką jest wciąż ogromne i nie spada. Fani z niecierpliwością odliczają dni do tego wydarzenia, a niektórzy zapewne jeszcze wypatrują biletów. Niektóre z nich wróciły do puli możliwej do zakupu.

Kartonowy Dawid Podsiadło jak żywy. Kartonowy Dawid Podsiadło jak żywy. "Oddam chłopa w dobre ręce"

Scena już się tworzy



Koncert Dawida Podsiadły już w ten weekend. Koncert Dawida Podsiadły już w ten weekend.
Już w ten weekend czeka nas duże muzyczne wydarzenie. Dawid Podsiadło, jeden z najbardziej utalentowanych i uwielbianych polskich artystów, wystąpi w sobotę 1 czerwca i niedzielę 2 czerwca 2024 roku na Polsat Plus Arena Gdańsk. Z dostępnych relacji niektórych widzów wynika, że scena, na której artysta zaprezentuje swoje największe hity, jest właśnie w trakcie budowy. Przygotowania trwają pełną parą, a wszystko wskazuje na to, że koncerty będą prawdziwym widowiskiem.

Warto przypomnieć, że stadion w Gdańsku jest w stanie pomieścić na wydarzeniach ponad 41 tysięcy widzów. Dawid idąc za ciosem wielkiej popularności, ruszył w kolejną dużą trasę.


Zapowiada się kolejne energetyczne show w stylu Podsiadło. Tym razem pojawi się przed widzami na scenie 360, czyli scena będzie znajdowała się na środku stadionu. To duży komfort dla widzów, ponieważ niezależnie od miejsca, w którym będzie się znajdować artysta, każdy uczestnik koncertu będzie go widział, a sam wykonawca stanie na środku tłumu fanów. Na wydarzeniu mają pojawić się nowe, premierowe utwory Dawida Podsiadły, które będzie można usłyszeć po raz pierwszy na żywo.


Jak dojechać na koncert Dawida Podsiadły?



Jeżeli ktoś rozważa przyjazd autem - odradzamy. Jak zostało zapowiedziane, na al. Macieja Płażyńskiego oraz ul. Marynarki Polskiej będą duże spowolnienia ruchu ze względu na zwiększone natężenie samochodów. Osobom jadącym do Nowego Portu, Letnicy oraz chcących skorzystać z tunelu rekomendujemy w dniach 01.06 oraz 02.06 od godziny 15 wybrać alternatywną trasę.

Zmiany na drogach dookoła stadionu mogą być wdrażane dynamicznie ze względu na natężenie ruchu samochodów. Na terenie stadionu dostępny jest parking P4 (wjazd od strony ul. Pokoleń Lechii Gdańsk) w cenie 70 zł. Jednak należy pamiętać, że w dniu koncertu mogą wystąpić utrudnienia w parkowaniu ze względu na dużą liczbę osób.


Dojazd komunikacją miejską:

  • Tramwaje - Uruchomione zostaną specjalne kursy linii 7 na skróconej trasie: Śródmieście SKM - Nowy Port Zajezdnia. W dniach 01.06 oraz dnia 02.06 w godz. 18:50-20:30 tramwaje linii 7 oraz 10 będą odjeżdżać będą z Dworca Głównego co 5 minut.
    W dniach 01.06 oraz dnia 02.06 w godz. 17-21 wyłączone z obsługi będą pary przystanków: "Żaglowa - AmberExpo" oraz "Mostostal".
  • Autobusy - W dniach 01.06 oraz dnia 02.06 uruchomione zostaną dodatkowe kursy linii 158 na skróconej trasie Wrzeszcz PKP - Polsat Plus Arena. W godz. 18-18:30 autobusy będą odjeżdżać co 10 minut, w godz. 18:30-21 co 5 minut.

MGR

Wydarzenia

Dawid Podsiadło (29 opinii)

(29 opinii)
pop

Dawid Podsiadło (14 opinii)

(14 opinii)
109 - 599 zł
pop

Miejsca

Zobacz także

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (141)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Ed Sheeran 2024 Gdańsk (6 opinii)

(6 opinii)
344 - 444 zł
pop

Koszykówka: TREFL Sopot - King Szczecin

39 - 59 zł
mecz

Strefa Trojmiasto.pl na Cudawiankach

w plenerze, gry

Katalog.trojmiasto.pl - Nowe Lokale

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Która z sopockich restauracji brała udział w programie "Kuchenne Rewolucje" prowadzonym przez Magdę Gessler?