• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Nowe wyzwanie dla Oliwii Bieniuk. Gdynianka zadebiutowała w serialu

Mateusz Groen
16 marca 2023 (artykuł sprzed 1 roku) 
Opinie (178)
Nowe wyzwanie aktorskie przed Oliwią Bieniuk. Jak poradziła sobie z rolą? Nowe wyzwanie aktorskie przed Oliwią Bieniuk. Jak poradziła sobie z rolą?

Oliwię Bieniuk, gdyniankę i córkę Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, można już oglądać w serialu "Gliniarze", emitowanym przez Polsat. Jej postać ma mocno namieszać w serialowym życiu bohaterów. Co wiadomo o jej roli?IMPREZY I WYDARZENIA Ciekawe wydarzenia w Trójmieście, na które warto się wybrać

maj 19
Kraków Street Band & Blues Connections
Kup bilet
Akordeon
maj 23
Akordeon

Młoda gdynianka w serialu PolsatuCzy oglądasz paradokumenty?

Oliwia Bieniuk od dłuższego czasu jest na językach mediów. Gdynianka i absolwentka IX LO im. marszałka Józefa Piłsudskiego w Gdyni idzie w ślady swojej znanej mamy. Niedawno Bieniuk opuściła rodzinną Gdynię i przeniosła się do stolicy, aby rozwijać karierę. Dostała się do Warszawskiej Szkoły Filmowej Bogusława Lindy, w której uczy się aktorstwa. Młoda gdynianka szybko zaczyna spełniać swoje marzenia o graniu na wielkim ekranie i niedawno podjęła się swojej pierwszej większej roli w serialu "Gliniarze".

20-latka, choć na swoim koncie ma już kilka epizodycznych ról, dopiero szkoli swój warsztat aktorski, m.in. na planie produkcji Polsatu. "Gliniarze" to lubiany polski serial paradokumentalny o tematyce kryminalnej emitowany od 29 sierpnia 2016 r. Opowiada o grupie detektywów, którzy rozwiązują zagadki kryminalne. Oczywiście serial opowiada również o ich życiu prywatnym.

Wieczór wzruszeń. Uroczysta premiera filmu o Annie Przybylskiej Wieczór wzruszeń. Uroczysta premiera filmu o Annie Przybylskiej
  • Oliwia Bieniuk gra Julię, która jest młodą, zbuntowaną dziewczyną. Na zdj: Oliwia Bieniuk i serialowy Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski)
  • Oliwia Bieniuk gra Julię, która jest młodą, zbuntowaną dziewczyną.
  • Oliwia Bieniuk gra Julię, która jest młodą, zbuntowaną dziewczyną.
Oliwia pojawiła się w 14. sezonie serialu, w którym wciela się w postać Julii Szwarc. Jej postać jest siostrzenicą komendanta Centralnego Biura Policji Roberta Szwarca. Widzowie po raz pierwszy poznali ją podczas sprzeczki ze Szwarcem, którą można zobaczyć w dostępnym już dla widzów 772 odcinku. Serialowa Julia ma wnieść nieco zamieszania w biurze policjantów, w którym szybko się zadomowi. Pierwsze odcinki z udziałem Oliwii Bieniuk można było zobaczyć na antenie 10 marca, o godz. 17.


O Oliwii zrobiło się głośno już jakiś czas temu, gdy wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami". Wprawdzie programu nie wygrała, ale zdobyła rozgłos i sprawdziła się przed kamerami.

Rolę w serialu i umiejętności młodej, dopiero początkującej aktorki komentują internauci. Wielu spośród nich, porównując ją do sławnej mamy, nie wróży Oliwii dużej kariery i neguje jej umiejętności pracy przed kamerą. Są jednak i tacy, którzy bronią gdynianki i trzymają za nią wirtualne kciuki.

Emisja serialu "Gliniarze": od poniedziałku do piątku o godz. 17.


Opinie wybrane

Wszystkie opinie (178)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

South Molo Festival - Delfinalia 2024 (5 opinii)

(5 opinii)
105,22 zł
hip-hop, festiwal muzyczny, w plenerze

Paweł Stasiak z zespołem PapaD (1 opinia)

(1 opinia)
120 zł
Kup bilet
pop

ADELE - Tribute from London by Stacey Lee

148 zł
Kup bilet
pop

Katalog.trojmiasto.pl - Nowe Lokale

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Drugą edycję programu "Runway" wygrał: