• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Strzygi, upiory, Barbie i zakonnice. Ulica Elektryków na Halloween

Mateusz Groen
1 listopada 2023, godz. 08:00 
Opinie (149)

Nadszedł czas, który uwielbiają imprezowicze. W noc z 31 października na 1 listopada odbyła się impreza halloweenowa na Ulicy Elektryków. Popularny, młodzieżowy punkt kolejny raz przyciągnął prawdziwe tłumy fanów przebieranek. Pojawiły się wampiry, gnijące panny młode i nieco zabawniejsze postaci z popkultury. Tłum bawił się doskonale przez całą noc.Mroczna zabawa w GdańskuCzy obchodzisz Halloween?

Halloween dla wielu osób to jedyna noc w roku, kiedy mogą puścić wodze fantazji i przebrać się za postaci z horrorów, bajek czy ikony popkultury. Halloween już na dobre przyjęło się w polskiej imprezowej kulturze, a my co sezon możemy oglądać coraz to bardziej wymyślne stroje.

Moda na organizowanie imprez tematycznych nie przemija i również w tym roku w Trójmieście odbyło się wiele wydarzeń w ramach Halloween - niektóre odbyły się już w zeszłą sobotę. Najwięcej jednak przebranych młodych ludzi można było spotkać we wtorek na ul. Elektryków.

W tym roku ponownie bilety zostały w całości wyprzedane, a na miejscu nie było możliwości zakupu biletu na bramce. Na wejściu po okazaniu biletu otrzymywało się opaskę. Bilety za przebranych osób kosztowały 20 zł, a nieprzebranych 50 zł.

Zabawa wystartowała dość wcześnie, bo już o godzinie 18 i zgodnie z prośbą organizatorów wiele osób już od tej godziny się zaczęło pojawiać. Prawdziwe oblężenie jednak rozpoczęło się dopiero około godziny 21 - przed wejściem zrobiło się naprawdę tłoczno.Nawet pogoda tym razem dopisała, chociaż było wietrznie.

Halloweenowy tramwaj na ulicach Gdańska Halloweenowy tramwaj na ulicach Gdańska

Kreatywne kostiumy i wiele scen tanecznychElektryków co roku zaskakuje nie tylko wielką liczbą osób, które są przebrane w kreatywne kostiumy, ale również dekoracjami, które tego dnia są rozmieszczone na terenie całej przestrzeni klubowej.

Tym razem w Plenum znajdowała się jedna ze scen imprezy nazwana "So Hard", gdzie odbywały się pokazy audiowizualne w sali kinowej. Pojawiła się też scena stworzona w kooperacji z sopockim klubem Sfinks700 (obecnie jest remontowany), Underground, a także coś mocniejszego - Rave Stage. Zaś w strefie Street Food kolejny raz można było wrzucić coś na ząb spośród oferty food trucków czy też napić się wyskokowych napojów w barach.


Tej nocy można było spotkać wiele osób umazanych sztuczną krwią, wampiry, wiedźmy, zakonnice, Cruellę De Mon, strzygi i upiory, zabandażowane mumie, postaci z seriali "Dom z papieru" czy "Squid game", Jokera. Nie zabrakło również osób inspirujących się postaciami z rodziny Addamsów, a także bardziej landrynkowych propozycji, jak Barbie i Ken. Wszystkie chwyty były dozwolone. W tym roku najwięcej było wiedźm, a także aniołków.

Wydarzenia

Halloweeen Elektryków 2023

clubbing / disko

Miejsca

Zobacz także

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (149)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Dawid Podsiadło (28 opinii)

(28 opinii)
pop

Ed Sheeran 2024 Gdańsk (3 opinie)

(3 opinie)
344 - 444 zł
pop

Piąte Urodziny Stacji Food Hall

folk / reggae / world, street food, clubbing / disko

Katalog.trojmiasto.pl - Nowe Lokale

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

14. edycja NARRACJI odbędzie się na: