• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Trwa TNTZ Festival - pierwsza edycja imprezy w Stoczni Cesarskiej

Patryk Gochniewski
9 września 2023, godz. 18:30 
Opinie (70)

TNTZ Festival, nowa impreza w Stoczni Cesarskiej, rozpoczęła się dziś, 9 września, o godz. 14 i potrwa aż do wschodu słońca. Planowane zakończenie to godz. 5. Jeśli więc ktoś szuka pomysłu na spędzenie tego iście letniego wieczoru, ma jeszcze szansę, ponieważ bilety są dostępne na wejściu.

To format, którego jeszcze w Trójmieście nie było. Wielki namiot, który stanął w Stoczni Cesarskiej, stanowi centrum całej imprezy. W środku ledy, palmy, dym, pulsujące oświetlenie i techno, które nie przestaje grać ani na moment. Didżeje zmieniają się płynnie, nie ma ani chwili wytchnienia dla tańczących, którzy coraz liczniej zaczynają przybywać na teren imprezy.

Sama koncepcja jest bardzo dobra. Namiot daje poczucie, jakby wieczór był cały czas, a muzyka wprawia gości niemal w trans. Na terenie są oczywiście strefy gastronomiczne z food truckami, piwem, drinkami czy wodą. Teren przyozdobiono w wielkie podświetlone grzyby oraz coś na kształt planet czy meteorów. Wygląda to ładnie, teren jest wygodny i kompaktowy. Wydaje się, że TNTZ Festival może na dobre wpisać się w imprezowy rozkład końca lata.

Trochę to wszystko przypomina słynnego Burning Mana i też festiwalowicze taki właśnie klimat temu nadają. Wystarczy spojrzeć na stylizacje, które królują dziś w Stoczni Cesarskiej. Myślę, że wiele osób, które już są na terenie imprezy, będą bawiły się do samego końca. Tym bardziej że tam jest naprawdę przyjemnie i miło. Nie może to jednak dziwić, ponieważ organizatorzy od samego początku mówili, że bawimy się zgodnie z zasadami PLUR, czyli peace, love unity & respect.

Szukasz biletu na koncert w Trójmieście? Znajdziesz go u nas!Pierwsze koty za płoty. Impreza zapewne będzie się rozwijać, ponieważ ma gigantyczny potencjał. Być może namiotów będzie też przybywać. Nie zabrakło jednak kilku przykrych informacji, ale takie zdarzenia po prostu czasem mają miejsce. Otóż na pierwszej edycji TNTZ Festival zabrakło LB aka LABAT, którego lot z Paryża został wstrzymany, Paula Temple odwołała występ ze względu zdrowotnych, a Cici z powodów rodzinnych.

Szkoda. Niemniej organizatorzy szybko pozmieniali line-up i nie ma się co martwić - impreza odbywa się zgodnie z planem. Techno nie zamilknie nawet na chwilę.

Wydarzenia

Tntz Festival

79 - 139 zł
muzyka elektroniczna

Miejsca

Zobacz także

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (70)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Body Worlds Vital - wystawa human body (82 opinie)

(82 opinie)
65 - 75 zł
wystawa

Piotr Rubik "Niech mówią że to nie jest miłość" (10 opinii)

(10 opinii)
129 - 399 zł
Kup bilet
pop

ZOO Festiwal (16 opinii)

(16 opinii)
35 zł
targi, pokaz

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Z jakiej dzielnicy pochodzi Tomasz "Lipa" Lipnicki?