• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

20-lecie klubu nocnego Kabaret Ewan

17 września 2022 
Tancerka "Samba el Bomba" Tancerka "Samba el Bomba"

W samym sercu Śródmieścia, na rogu ulic Tkackiej i Piwnej Mapka, w historycznych piwnicach kamienicy funkcjonuje Kabaret Ewan, który w sierpniu tego roku obchodził swoje 20-lecie. Klub, który został zainspirowany sztuką burleski, to połączenie nocnego lokalu i dyskoteki dla dorosłych, z programami taneczno-rozrywkowymi w wykonaniu tancerek i znanych artystów.
20 lat w TrójmieścieCzy chodzisz na imprezy?

Klub Kabaret Ewan znajduje się na szczycie listy najbardziej legendarnych i nietypowych lokali Trójmiasta. Gdy w 2002 roku Andrzej Chorosz i Joanna Okroj otwierali jego podwoje, mieli już za sobą wieloletnie doświadczenie wyniesione z innych, równie legendarnych lokali, którymi zarządzali w latach 90.

Słynny klub Hades w hotelu Posejdon w Jelitkowie, legendarny Joker w Sopocie czy Amazonka na Przymorzu - wszystkie prowadzone były przez managera Andrzeja Chorosza, który ostatecznie zdecydował się na stworzenie autorskiego, unikalnego w swoim rodzaju miejsca.

Największą atrakcją i wyróżnikiem Kabaretu Ewan stały się pokazy współczesnej burleski. Podczas nocnych występów w klubie można podziwiać zmysłowe tancerki w niezwykłym teatrze tańca. Oprócz tego na scenie podczas specjalnych eventów można podziwiać mrożące krew w żyłach pokazy połykaczy ognia czy fakirów. Te fascynujące, barwne występy przyciągają zarówno mieszkańców Trójmiasta, jak i tłumy zagranicznych turystów.

 • Tancerki "Samba el Bomba"
 • Tancerka "Samba el Bomba"
 • Wokalista - Marek Górski
 • Właściciele Andrzej Chorosz i Joanna Okroj
 • Caribbean Dream dancers
 • Wokalistka - Marta Wójtowicz
 • Caribbean Dream dancers

Huczna impreza na 20-lecieTak było i tym razem podczas hucznie obchodzonych 20. urodzin klubu. Wieczór poprowadził wieloletni przyjaciel klubu Jarek Janiszewski, polski muzyk, dziennikarz, lider zespołów Bielizna i Czarno-Czarni. Nie mogło zabraknąć takich przebojów jak "Dziewczyna dla blondyna", "Nogi" czy "Nie oddam kota".

Właściciele krojący tort Właściciele krojący tort
Taneczna oprawa wieczoru była bardzo egzotyczna. Swoim występem wieczór uświetniły liderki
zawodowej grupy tanecznej "Samba el Bomba". Uśmiechnięte tancerki w barwnych kostiumach dały pokaz gorącej i pełnej seksapilu samby brazylijskiej. Wystąpiła również rewia "Caribbean Dream Dancers" z pokazami tańców latynoskich. Wielokrotni mistrzowie Polski, Europy i Świata w tańcu w swoich oryginalnych brazylijskich strojach zachwycili zebranych na sali gości.

Oprawę wokalną zapewnili m.in. Marek Górski oraz Marta Wójtowicz. Marta urzekła wszystkich gości swoim czarującym głosem i aranżacjami, które wywoływały gęsią skórkę. Marek Górski swoim melancholijnym głosem i akustyczną oprawą studził emocje gości po gorących występach tancerek.

Urodziny lokalu stały się też pretekstem do wspomnień i podziękowań dla pracowników. Pokaz zdjęć z dwudziestu lat działalności to przekrój ciekawej, często zabawnej działalności klubu, w którym wystąpiło wielu trójmiejskich artystów. Zdjęcia przypomniały najciekawsze imprezy organizowane w lokalu i co ciekawe, można było dostrzec wzruszenie i łezkę w oku niektórych pracowników klubu. Impreza jubileuszowa zakończyła się pokrojeniem tortu i poczęstunkiem gości.

Kabaret Ewan to nie lokal "z parasolką" • Burleska (2002 r.)
 • Burleska (2002 r.)
 • Otwarcie Kabaretu (2002 r.)
Klub Kabaret ze swoim 20-letnim okresem działalności to żywe świadectwo na to, że klienci doceniają wysoką jakość występów, klimatyczne wnętrza i profesjonalną obsługę, która na przestrzeni lat się nie zmieniła. Wchodząc do klubu doświadczamy pewnej niezmienności i przesympatycznej atmosfery miejsca, w którym można ciekawie spędzić czas przy dobrym drinku i w miłym towarzystwie.

To też przykład sukcesu w tak trudnym biznesie rozrywki nocnej i chęci odróżnienia się od lokali "z parasolką". Tu kluczem do sukcesu stała się burleska i przyjacielska atmosfera panująca w klubie, gdzie wciąż istnieje pojęcie stałych klientów. Zapraszamy do Kabaretu, w którym oryginalne imprezy, niezwykła atmosfera i klimat wnętrz gwarantują doskonałą zabawę.

Kabaret Ewan (2018 r.):

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Wydarzenia

Fisz Emade Tworzywo (6 opinii)

muzyka alternatywna, pop

Imany "Voodoo Cello"

179 zł
blues / soul, pop

Wszystkie Drogi Prowadzą do Rzymu

121 - 168 zł
Kup bilet
muzyka poważna

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Który trójmiejski klub został podpalony?