• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Aquapark Reda z atrakcjami nie tylko 1 czerwca

30 maja 2024 
Opinie (25)

Takiego parku wodnego nie ma nigdzie na świecie. Są rekiny, które pływają nad głowami użytkowników jednej z wielu zjeżdżalni, ale o nich już pewnie słyszeliście. A wiecie, że w Aquaparku Reda spotkacie też krokodyle i całą masę atrakcji nie tylko dla najmłodszych?Aquapark w Redzie jest już znanym obiektem nie tylko na Pomorzu. Wielu słyszało o jego największych atrakcjach, ale słynna zjeżdżalnia AquaSpinner, w której można zacząć wątpić w grawitację, czy rekiny zaglądające w oczy gościom, to nie wszystko, co warto tam zobaczyć i przeżyć.

W jakim kierunku jedziemy tą zjeżdżalnią?Oczywiście pierwsza obrotowa zjeżdżalnia w Europie (pierwszą na świecie otwarto w Chinach), czyli AquaSpinner to dla wielu główny punkt programu podczas odwiedzania Aquaparku w Redzie. Nic w tym jednak dziwnego. 160-metrowa trasa, której przejechanie na pontonie trwa ok. 1,5 minuty, robi wrażenie na każdym. Zwłaszcza, że nie do końca wiadomo, w jakim kierunku za chwilę będziemy ruszać... A jak już ruszymy, to w kilka sekund przyspieszamy do prędkości aż 40 km/h. Nie myślcie jednak, że to koniec, bo dopiero zaczyna się latanie po ścianach, które zawsze kończy się tak samo: szerokim uśmiechem.

Pierwsza w Europie obrotowa zjeżdżalnia otwartaZjeżdżalnia w paszczę rekinaNie tylko najmłodsi na pewno zachwycą się także drugą z najbardziej znanych atrakcji - przez długi czas wspomina się też zjeżdżalnię, która kończy się w... akwarium pełnym rekinów. Na szczęście są one za szybą, ale dreszczyk emocji towarzyszący bliskim spotkaniom z tymi ciekawskimi i drapieżnymi rybami jest niezaprzeczalny. Dodajmy do tego, że rekiny czują się w Aquaparku doskonale, bo nie tylko urosły, ale też podejmują już próby rozmnażania się.

Niezliczone wodne atrakcje i relaksTo oczywiście nie wszystkie zjeżdżalnie Aquaparku, bo znajdziemy tu jeszcze ofertę zarówno dla czekających na duże wrażenia i prędkości, jak i rodzinne zjeżdżalnie dla najmłodszych.

Nie brakuje też atrakcji dla tych, którzy w basenach chcą się po prostu zrelaksować. Liczne bicze wodne, masażery i wulkan z gorącą wodą w jacuzzi na pewno zadowolą tych, którzy lubią spokojny odpoczynek. Jeśli dodamy do tego głęboki basen do nurkowania z rekinami (oczywiście za szybą), dziką rzekę, która de facto jest spokojnym nurtem na trasie ponad 300 metrów, a także basen z falami dochodzącymi aż do 1,5 metra wysokości, to mamy pełnię oferty dla każdego.

Nocleg na plaży? W Aquaparku też jestDo tych, którzy nie chcą uronić choćby minuty z dnia atrakcji, skierowana jest natomiast oferta noclegów. Możliwe są one w kompleksie hotelowym, dysponującym pokojami o wysokim standardzie oraz miejscami noclegowymi w... namiotach tipi na sztucznej plaży z tropikalną roślinnością. To Zielona Wioska, czyli miejsce na spędzenie czasu z całą rodziną lub paczką przyjaciół.

Aquapark to nie tylko woda, ale uważaj na krokodyleBudynek Aquaparku już dawno przestał być kojarzony jedynie z wodnymi atrakcjami. Został już rozrywkowym centrum regionu, bo oferuje szeroką gamę możliwości miłego spędzania wolnego czasu.

Wśród nich są m.in. Papugarnia i Gadoland - wystawy zwierząt egzotycznych, w których można oglądać nie tylko ogromne węże czy legwany, ale nawet krokodyla i ponad 50 kolorowych ptaków. Na miejscu jest też kino 7D, laserowa strzelnica, tor do driftu na pojazdach crazy carts, siłownia, korty do squasha, klub fitness i restauracje oraz bary z przepysznymi daniami wielu rodzajów kuchni.

W takim miejscu warto spędzić nie tylko Dzień Dziecka.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Konkurs zakończony

Aquapark Reda - bilety rodzinne (2+2) Aquapark Reda - bilety rodzinne (2+2)
pytanie otwarte

zakończony 01.06

Aquapark Reda - bilety rodzinne (2+2)

Rozdaliśmy

3 zaproszenia

Szczegóły konkursu

Biletami nagrodzimy najciekawsze naszym zdaniem odpowiedzi na zagadnienie konkursowe.

Czas trwania konkursu

31.05.2024 g. 08:40 - 1.06.2024 g. 10:00

Nadesłano 220 odpowiedzi

Zwyciezcy

Adam S., Anna B., Katarzyna J.

Zobacz nagrodzone odpowiedzi

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (25)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

II Baltic Opera Festival 2024

33 - 280 zł
Kup bilet
opera / operetka, festiwal teatralny

Turandot

33 - 280 zł
opera / operetka

Turandot

33 - 280 zł
opera / operetka

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Jak nazywa się aktor Teatru Wybrzeże, który zagrał w filmie Jana Komasy "Hejter"?