• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Dziś rusza sprzedaż biletów na letnie koncerty Dawida Podsiadły i Sanah

goch
6 grudnia 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
Opinie (64)
aktualizacja: godz. 12:42 (7 grudnia 2022)

Dwie niekwestionowane gwiazdy współczesnej polskiej muzyki pojawią się latem przyszłego roku w Trójmieście. Najpierw - 9, 10 i 11 czerwca - w Operze Leśnej wystąpi Dawid Podsiadło. Następnie - 8 września - na Polsat Plus Arenie w Gdańsku zagra Sanah. Bilety do sprzedaży trafią dziś, 6 grudnia - Podsiadło o godz. 11 i Sanah o godz. 12. Bilety na Podsiadło kosztują od 129 do 249 zł. Ceny biletów na Sanah kosztują od 99 do 279 zł.Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni
Pobierz aplikację: Android iPhoneAktualizacja, 7 grudnia, godz. 12.53: Dawid Podsiadło w związku z ogromnym zainteresowaniem jego letnimi koncertami dodał kolejną datę w Sopocie - 11 czerwca. Bilety są już w sprzedaży i kosztują tyle samo, co na pozostałe dwa terminy - od 129 do 249 zł

Bilety na koncert Dawida Podsiadło 11 czerwca

Aktualizacja godz. 14:53: bilety na sopockie koncerty Dawida Podsiadły zostały wyprzedane.


Bilety na koncert Dawida Podsiadły 9 i 10.06.2023 - wyprzedane

Bilety na koncert Sanah 8.09.2023

Czy wybierasz się na koncerty Dawida Podsiadły i Sanah?

Wizyta Dawida Podsiadły nie dziwi, bo każdy jego koncert w Trójmieście cieszy się wielkim zainteresowaniem. Dziwić może jedynie miejsce. Wydawało się, że po ogłoszeniu gigantycznego koncertu na PGE Narodowym w 2023 r. ruszy w kolejną stadionową trasę. Stało się jednak inaczej. Najpopularniejszy polski wykonawca ostatniej dekady wybrał ponownie miejsca mniejsze, bardziej kameralne.

W czerwcu 2023 r. wystąpi - i to trzy razy - w Operze Leśnej, czyli miejscu, w którym gościli najwięksi polscy wykonawcy. W XXI wieku nie mogło zatem zabraknąć Podsiadły. Początkowo podano tylko dwie daty, ale w związku z gigantycznym zainteresowaniem wokalista postanowił dodać kolejną. Bilety są już w sprzedaży. Cena taka sam jak w przyapdku pozostałych terminów - od 129 do 249 zł.

Najbliższe koncerty popowe w Trójmieście


W stadiony zaczęła za to w tym roku celować Sanah, która postanowiła spełnić swoje marzenie. Jak sama śpiewała: "mam dziś dwadzieścia pięć lat, coś krzywo patrzę na świat, i marzę wciąż o stadionie". I to marzenie udało jej się spełnić. Latem przyszłego roku pojawi się w Chorzowie i Gdańsku.

Biorąc pod uwagę popularność młodej wokalistki w ostatnich latach oraz to, jak rozwija swoją karierę, stale próbując czegoś nowego, nie zdziwię się, jeśli stadiony wypełnią się do ostatniego miejsca. Jak zapowiada sama Sanah, ma to być uczta nad ucztami. Fani na pewno już zacierają ręce.
goch

Wydarzenia

Sanah - Uczta nad ucztami (67 opinii)

(67 opinii)
pop

Dawid Podsiadło - Przed i Po (5 opinii)

(5 opinii)
pop

Miejsca

Zobacz także

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (64)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Body Worlds Vital - wystawa human body (73 opinie)

(73 opinie)
65 - 75 zł
wystawa

Festiwal Remcon 2024 (21 opinii)

(21 opinii)
70 - 130 zł
warsztaty, zlot, gry

Techno orkiestra Meute

muzyka elektroniczna

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

W jaki sposób serial produkcji TVN “Tajemnica zawodowa” związany jest z Trójmiastem?