• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

"Oblężenie" klubu Story w Sopocie na Dzień Kobiet. Pokaz chippendales ściągnął tłumy

Julia Rzepecka
9 marca 2024, godz. 10:00 
Opinie (100)

Basy rozsadzały ściany, piski kobiecej widowni - bębenki, a bicepsy - koszulki. Klub Story Disco w Sopocie zorganizował w piątek nietypowy wieczór z okazji Dnia Kobiet. Grupa Models Fx, czyli tancerzy chippendales, wystąpiła na sopockim parkiecie w rytm hitów z lat 80. i 90. Zainteresowanie było tak ogromne, że klub pękał w szwach. Organizację wieczoru można by jednak poprawić.

Czy była(e)ś kiedyś na występie chippendales?

O tym, że klubów dla osób po 30. i 40. roku życia w Trójmieście brakuje, wiadomo nie od dziś. Nic więc dziwnego, że gdy Story Disco w Sopocie zapowiedziało imprezę z występem chippendales w Dzień Kobiet, bilety całkowicie się wyprzedały.

W piątkowy wieczór do klubu w centrum Sopotu ściągnęło mnóstwo pań, a impreza rozkręcała się już od wczesnych godzin wieczornych. Główną atrakcję wieczoru, czyli występ chippendales, zaplanowano na godz. 23 i kilka minut po wyznaczonej porze atmosfera w klubie wyraźnie zaczęła się podgrzewać.

Jaka jest współczesna Polka? Jaka jest współczesna Polka?

Nikt chyba jednak nie przewidział, że zainteresowanie wydarzeniem będzie aż tak wielkie. Gdy występ się już rozpoczynał, do niewielkiej i wypełnionej do granic wytrzymałości szatni stała jeszcze długa kolejka. Tłoczno było też w głównej sali klubu.

Torreador, motocyklista i nie tylkoDo grupy Models Fx należało kilku tancerzy, którzy w przeróżnych strojach zabawiali publikę. Pojawił się zarówno hiszpański torreador, który miotał na wszystkie strony swoją barwną peleryną, czy na przykład rockandrollowiec, w skórzanej kurtce i bandanie na głowie, który prędko pozbył się zbytecznych części kostiumu, ukazał gołą klatę i prężył muskuły. Panowie do swoich występów wplatali elementy breakdance'u, wykonując rozmaite kroki, m.in. w parterze. Ubrań pozbywali się sami lub przy pomocy stojących blisko kobiet. Niektóre występy odsłaniały tylko klatkę piersiową, inne kończyły się jedynie w stringach. Wszystko odbywało się do hitów z lat 80. i 90., ale także z lat 2000. Usłyszeliśmy chociażby takie piosenki, jak "Pretty Fly (For A White Guy)" The Offspring czy "Closer" Ne-Yo. Całość występu prowadził wodzirej, który namawiał publikę do aplauzu, choć widownia nie potrzebowała zachęty.

Kluby i dyskoteki dla 40-latków w Trójmieście Kluby i dyskoteki dla 40-latków w Trójmieście

Głównym problemem wieczoru było umiejscowienie sceny oraz jej rozmiary. Przestrzeń, w której poruszali się tancerze, była niewielka, a przede wszystkim znajdowała się mniej więcej na wysokości parkietu, przez co chippendales byli widoczni tylko dla wąskiego grona znajdującego się tuż przy samej scenie. Reszta mogła podziwiać występ przez ekrany swoich wysoko wzniesionych telefonów. Niektóre osoby stały na pufach, by lepiej widzieć.

W efekcie niemała liczba pań na dość wczesnym etapie imprezy dała za wygraną i postanowiła opuścić klub. Tu jednak czekała na nie znów przynajmniej kilkunastominutowa kolejka do szatni, w której co chwilę gubiły się kurtki i płaszcze.

"Żeby kogoś poznać, trzeba chodzić na imprezy dla facetów, a nie dla kobiet"- Jak dla mnie impreza super, bo miałam szczęście na początku stać przy scenie i oglądać wszystko z bliska - mówiła jedna z imprezowiczek przy barze. - Jak obchodzić Dzień Kobiet, to z przytupem!
- Ja jestem zawiedziona, myślałam, że będzie występowało kilku panów naraz, a tańczyli pojedynczo, a do tego niestety słabo było widać. W klubie jest też dzisiaj niedosyt mężczyzn. Żeby jakiegoś poznać, trzeba najwyraźniej chodzić na imprezy dla facetów, a nie dla kobiet.
5 klubów dla 30-latków w Trójmieście 5 klubów dla 30-latków w Trójmieście

Rzeczywiście, podczas wieczoru miażdżącą większość osób w klubie stanowiły panie. Wiele z nich bawiło się świetnie, celebrując swoje święto.

Przypominamy też, że już w niedzielę, 10 marca, wypada Międzynarodowy Dzień Mężczyzn. Polecamy zajrzeć do naszego Kalendarza imprez i wytypować imprezę (może sportową?), która przyciągnie prawdopodobnie większą męską widownię.

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (100)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

South Molo Festival - Delfinalia 2024 (5 opinii)

(5 opinii)
105,22 zł
hip-hop, festiwal muzyczny, w plenerze

Paweł Stasiak z zespołem PapaD (1 opinia)

(1 opinia)
120 zł
Kup bilet
pop

ADELE - Tribute from London by Stacey Lee

148 zł
Kup bilet
pop

Katalog.trojmiasto.pl - Nowe Lokale

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Jak nazywa się zespół, który Hania Rani założyła wraz z Joannę Longić?