• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Stocznia oblężona! Ruszył Mystic Festival - święto miłośników ciężkich brzmień

goch
1 czerwca 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 

Fani ciężkich brzmień w końcu się doczekali swojego święta w Trójmieście. Mystic Festival na dobrze przeniósł się na tereny stoczniowe i trzeba przyznać, że to idealne dla niego miejsce. W środę, podczas dnia rozgrzewkowego, już pojawiło się sporo uczestników. Kolejne dni to może być prawdziwe oblężenie. Tym bardziej że zostały ostatnie bilety.Festiwale muzyczne w TrójmieścieTeren festiwalowy jest przygotowany niemal wzorowo. Jednym minusem jest tylko jedna wieża rusztowań, na której można sprawdzić, w którym kierunku iść, aby dotrzeć w oczekiwane miejsce. Strzałek i tabliczek powinno być więcej. Jednak to niewielki teren, więc też nikt nie powinien się zgubić.

Dwie strefy gastronomiczne, sporo toalet, duża liczba barów, strefa chilloutu, kilka sklepów z festiwalowymi akcesoriami i gadżetami wykonawców. Do tego strefa NGO, namiot spotkań, gdzie można uzyskać autograf, szatnia i punkt wymiany biletów na opaski. Nie można też zapominać, że na czas festiwalu wszystkie lokale, czyli B90, Drizzly Grizzly, W4 i pozostałe zostały wykorzystane na jego potrzeby.

Judas Priest, Mayhem, Opeth. Mystic Festival - metalowe święto w TrójmieścieGłówne wejście na teren imprezy znajduje się od strony przystanku SKM Stocznia Mapka. Ulice Narzędziowców i Elektryków zamieniły się w festiwalową przestrzeń z prawdziwego zdarzenia. Widać gołym okiem, jak bardzo ludzie są spragnieni takich wydarzeń. To był dopiero prolog do tego, co się będzie działo podczas kolejnych trzech dni.

W środę było już tyle ludzi, że B90 pękało w szwach. A to przecież była tylko część wszystkich, którzy się pojawili. Podczas koncertów gwiazd może być naprawdę gęsto. Tym bardziej że impreza jest na granicy wyprzedania.

Mystic Festival potrwa do soboty włącznie. Wśród gwiazd są Opeth, Mastodon, Mercyful Fate, Katatonia, Mayhem i przede wszystkim Judas Priest, który świętuje pół wieku swojej działalności. W sprzedaży są jeszcze karnety trzydniowe (499 zł) oraz wejściówki na pojedyncze dni (299 zł).
goch

Wydarzenia

Mystic Festival (21 opinii)

(21 opinii)
149 - 519 zł
ciężkie brzmienia, festiwal muzyczny, rock / punk

Miejsca

Zobacz także

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (169)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Body Worlds Vital - wystawa human body (73 opinie)

(73 opinie)
65 - 75 zł
wystawa

Techno orkiestra Meute

muzyka elektroniczna

Piotr Rubik "Niech mówią że to nie jest miłość" (8 opinii)

(8 opinii)
129 - 399 zł
Kup bilet
pop

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Bloger "Make Life Harder", który okazał się być gdańskim poetą to: