• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Studniówka 2024: XIX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku

wro
17 lutego 2024, godz. 11:00 
Opinie (15)

Sezon studniówkowy chyli się ku końcowi. Bywały weekendy, gdy nasi reporterzy pojawiali się aż na pięciu balach jednego wieczoru. W drugiej połowie lutego jest już znacznie spokojniej. W piątkowy wieczór towarzyszyliśmy uczniom XIX Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku, którzy bawili się w Olivia Star Top. Dziś wieczorem odwiedzimy kolejną szkołę - relacja jutro w naszym portalu.
To już naprawdę ostatnie studniówki w Trójmieście. Uczniowie, którzy na nie czekali, musieli uzbroić się w cierpliwość. Jednak zgodnie przyznają, że było warto. Sprawdziliśmy, jak w piątkowy wieczór bawili się uczniowie XIX LO w Gdańsku.

Alkoholowe dylematy na studniówkach. Niby dorośli, a pić nie mogą Alkoholowe dylematy na studniówkach. Niby dorośli, a pić nie mogą
- Czekanie tyle czasu na studniówkę miało swój urok - powiedziała nam jedna z przyszłych maturzystek. - Wydaje mi się, że oddaliło od nas strach przed zbliżającą się maturą. W dodatku mieliśmy więcej czasu, żeby przećwiczyć poloneza i skompletować nasze kreacje. Nie miałam też problemu z zarezerwowaniem na ten termin fryzjerki i makijażystki. Aż trudno mi uwierzyć, że to już się naprawdę dzieje. Czekałam na ten wieczór miesiącami, więc mam nadzieję, że zabawa będzie niezapomniana.
W sobotni wieczór odwiedzimy kolejną studniówkę zorganizowaną przez trójmiejską szkołę - wypatrujcie fotorelacji na naszej stronie.

wro

Wydarzenia

Studniówka XIX Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (15)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Sea You 2024

159 - 209 zł
Kup bilet
festiwal muzyczny

Wielka Szama na Stadionie - wielkie otwarcie sezonu w Gdańsku! (10 opinii)

(10 opinii)
street food

Kwiat Jabłoni "Nasze ulubione kluby" (8 opinii)

(8 opinii)
169 zł
Kup bilet
pop

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Gdański Archipelag Kultury do 2007 r. nosił nazwę: