• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Studniówka 2024: bal IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku

osa
18 lutego 2024, godz. 11:00 
Opinie (39)

Studniówki weszły w końcową fazę - prawie wszystkie trójmiejskie szkoły mają już ten ważny bal za sobą. W piątek bawiliśmy się z XIX Liceum Ogólnokształcącym z Gdańska, a w sobotę zawitaliśmy do IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku. Uczniowie zorganizowali studniówkę w Olivia Star Top.

Od początku roku towarzyszymy tegorocznym maturzystom w ich pierwszym tak dużym balu. Łącznie w tym sezonie odwiedziliśmy 28 studniówek, nasi fotoreporterzy wykonali ponad 2 tys. zdjęć, które obejrzały dziesiątki tysięcy internautów. Było to duże przedsięwzięcie dla naszej redakcji, ale jesteśmy pewni, że braliśmy udział w czymś, co jest istotne dla naszych młodych czytelników.

Zbliża się jednak koniec studniówkowej przygody, a jedni z ostatnich tegorocznych maturzystów z Trójmiasta w ten weekend odtańczyli wspólnie poloneza.

- Mam wrażenie, że jako ostatni mamy studniówkę, wszyscy moi znajomi z innych szkół już o niej zdążyli zapomnieć, a my czekaliśmy i czekaliśmy. Myślę, że to jeszcze bardziej nas na nią nakręcało, bo chcieliśmy w końcu zobaczyć jak to jest. I jest super! Warto było się do niej przygotowywać, ćwiczyć poloneza i po prostu czekać. Szkoda, że już za kilka miesięcy szkoła się skończy i wszyscy będziemy musieli się rozstać - powiedziała uczennica IX LO.


Teraz na maturzystów czekają ostatnie przygotowania do matury - wszystkie informacje na temat egzaminów i ich wyników będziecie mogli śledzić w naszym serwisie Nauka.
osa

Miejsca

  • IX LO Gdańsk, płk. Wilka Krzyżanowskiego 8

Wydarzenia

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (39)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Sea You 2024

159 - 209 zł
Kup bilet
festiwal muzyczny

Wielka Szama na Stadionie - wielkie otwarcie sezonu w Gdańsku! (10 opinii)

(10 opinii)
street food

Kwiat Jabłoni "Nasze ulubione kluby" (8 opinii)

(8 opinii)
169 zł
Kup bilet
pop

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

W którym klubie w latach 60. gospodarzem był Krzysztof Klenczon?