• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Dzień Dziecka z Biedronką i Czarnym Kotem w Galerii Morena

20 maja 2024 
Bohaterowie popularnej wśród dzieci kreskówki Biedronka i Czarny Kot będą jedną z atrakcji, jakie zaplanowano na 24 i 25 maja w Galerii Morena w Gdańsku. Bohaterowie popularnej wśród dzieci kreskówki Biedronka i Czarny Kot będą jedną z atrakcji, jakie zaplanowano na 24 i 25 maja w Galerii Morena w Gdańsku.

24 i 25 maja Galeria Morena zaprasza na wyjątkowe spotkanie z popularną bajką Biedronka i Czarny Kot. W tych dniach, w godzinach 12-18, na młodszych klientów centrum czekać będą atrakcje związane z popularną animacją.W piątek i sobotę, 24 i 25 maja, Galeria Morena zaprasza do zabawy z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka. W tych dniach, w godzinach 12.00 - 18.00, będzie można przenieść się do świata przygód Biedronki i Czarnego Kota.

Atrakcje Dnia Dziecka w Galerii Morena w Gdańsku  • Fotobudka 360 stopni, z której nagrany film będzie można otrzymać na telefon lub zamieścić w swoich mediach społecznościowych.
  • Strefa foto, w której na fanów czekać będą bohaterowie bajki - przez 30 minut każdej godziny wydarzenia będzie można przyjść, przybić sobie z nimi piątkę i zrobić sobie selfie.
  • Labirynt parkour - śmiałkowie będą musieli pokonać tor przeszkód na paryskich dachach.
  • Strefa warsztatów kreatywnych, gdzie każdy będzie mógł zrobić swoją maskę superbohatera lub pokolorować rysunek wprost z kadrów animacji.


Na dzieci, które wezmą udział w aktywnościach i zbiorą wymaganą liczbę pieczątek, czekać będą dyplomy i upominki.

Zapomniałeś o prezencie na Dzień Dziecka? Tu go kupiszCi, którzy jeszcze szukają prezentów na Dzień Dziecka, inspirację znajdą w hipermarkecie Carrefour i sklepach: SMYK, Empik, Flying Tiger Copenhagen, Misie Pysie, H&M, Okaidi, Pepco, RTV Euro AGD, Tchibo. Drobne upominki i kosmetyki można znaleźć w InMedio, Douglas, Rossmann i Ziaja.

Na poczęstunek z tej okazji można wybrać się do Crazy Bubble, Cukierni Sowa, lodziarni Grycan, Piekarni Cukierni Szydłowski, Costa Coffee czy na naleśniki i kawę do Krespo.

Ci, którzy nabiorą większego apetytu, mogą skorzystać z oferty restauracji Alanya Doner Kebap, Olimp, Pizza Hut, Saj-Gon, Subway, Sushi dla mnie czy Tommy's Burger. Na dobrą zabawę zapraszają również: centrum rozrywki Bajkowy Labirynt, kino Cinema1 oraz tor kartingowy Kartcenter Gdańsk.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Wydarzenia

Dzień Dziecka z Biedronką i Czarnym Kotem w Galerii Morena

spotkanie, gry

Miejsca

 

Wydarzenia

Jarmark św. Dominika (28 opinii)

(28 opinii)
jarmark

II Baltic Opera Festival 2024 (1 opinia)

(1 opinia)
33 - 280 zł
opera / operetka, festiwal teatralny

28. Międzynarodowy Festiwal Szekspirowski

70 - 120 zł
Kup bilet
festiwal teatralny

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

W którym roku na festiwalu w Sopocie wystąpił zespół Boney M.?